Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az Isten...

Mi a véleményed az Isten tagadó,keresztényeket mocskoló emberekről? Akik a keresztényeket a pedofil papokkal támadják.

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 10:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Tiszteletben kell tartani mások vallását, de én akkor is megmondom, hogy vallás csak tömegmanipuláció.
2022. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
Az a véleményem, hogy tudnak gondolodni, ellenben a hívő emberekkel, akiknek útmutatás kell ahhoz, hogy épp mit gondoljanak.
2022. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a hittel. Eggyikkel sem.

Viszont van bajom azokkal, akik nem érzik egyenrangúnak a többi vallást, és akik másokat téríteni szeretnének.


Hivatalosan keresztény vagyok. Nem vagyok más vallás tagja, sem ateista. Van hitem, vallásom nem igazán.

2022. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak
2022. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lep meg. Amit a vallással takarózva elkövetnek egyesek, az nettó istengyalázás. Mikor valaki a szélhámosságát, rasszizmusát, szexizmusát, homofóbiáját, embergyűlöletét, más meglopását, megalázását emberi méltóságában bibliai idézetekkel palástolja, akkor pontosan az istenét gyalázza. Élve el kellene égetni az összes ilyen férget.
2022. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Az osszes vallasos dologot nagy fszsagnak tartom, tokmind1 melyik az. Mar nem a kozepkorba vagyunk.. mindenre van tudomanyos magyarazat
2022. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne, ha a tudományosság alapján állna a mai társadalom. De én úgy látom, hogy e helyett a kommersz irányít; annak az egyáltalán nem tudományos világképe, ami az önzésre épít és sarkal, ez van sok ember lelkében. Így tehát ehhez képest kell tudatosnak/eretneknek lenni leginkább, mert ez sokkal többet árt, mint a vallások. :-)
2022. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Metionin ***** válasza:
86%
A hit magánügy, a mocskolódás bunkóság, a pedofil papok meg léteznek.
2022. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van. Keresztes háborúk, máglyán égetés, kínzások - a pedofília még a legkevesebb, bár a szexuális erőszak is ritka undorító.
2022. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségének nem magával a Kereszténységgel és a vallással van baja, hanem a Keresztény hívők egy, szélsőséges részével. Azt be kell látnod, hogy ezek az emberek akik visszaélnek a hatalmukkal nagyon is létezőek a Kereszténységben és más vallásokon belül is. Felesleges indulatosnak lenned emiatt, mert ez nem fogja megváltoztatni a valóságot, a lényeg az hogy te magad ne tartozz ezen emberek közé. Felelősséget vállalni a tetteikért meg nem neked kell.

Pedofil papok léteznek, olyanok is akik visszaélnek a hatalmukkal. A befolyásuk miatt ritkán történik igazságszolgáltatás. Egyébként, ez nagyon hasonló a Muszlim öngyilkosmerénylőkhöz, amikor fél Európa elhitte hogy minden Mohamedán bombát tart a zsebében:) Ez is csak egy szélsőséges csoportra igaz a valláson belül, és egyáltalán nem mindenkire.

2022. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!