Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak döntő többségének...

A férfiak döntő többségének miért szükséges minden áldott nap valamennyit innia, ha mást nem legalább sört?

Figyelt kérdés
Nagyon ellenszenves dolog és nehéz a párkeresés miatta.

2022. dec. 20. 15:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
33%
Hogy ne bolonduljanak meg a hárpia feleségük mellett
2022. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
A környezetemben nem jellemző egyáltalán, rossz körökben mozogsz.
2022. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
14%

Mi van abban, ha megiszik 1 üveg sört vagy akár egy pohár bort? Sztm annyitól még nem fog berúgni és nem agyal meg..

Ne legyél már ennyire válogatós mert a végén te leszel a 70 éves macskás néni.

2022. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem a férfiak tulajdonsága, hanem az alkoholistáké!

Az tény, hogy nem kevés alkesz van ebben az országban... Dehát ez van, őket ki kell szűrni. Szerencsére vannak még normális emberek.

2022. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Hol keresel párt? Én eddig mindig csak olyannal ismerkedtem aki vagy egyáltalán nem iszik, vagy 2 évente 1x egy pohár valamit. És nem úgy keresek párt, hogy előre megmondom, hogy piások kíméljenek, ezek az információk csak később derültek ki.
2022. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%
Sok az alkoholista az országban, de még így se "döntő többség"..
2022. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
14%
Mitől lenne nehéz a párkeresés? Sok nőt sör nélkül nehéz elviselni vagy szépnek látni, ez csak segít.
2022. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%

Nem, és nem is kell eltűrnöd, ha te nem ilyen emberrel képzeled ez a közös jövőt. Van sok férfi, aki nem iszik alkoholt, csak alkalmanként (pl. ünnepeken, összejöveteleken), aki soha nem iszik az már jóval ritkább, de arra is van példa.

Keress tovább, meg fogod találni, ez egyáltalán nem nagy elvárás.

2022. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
98%
A döntő többség szerencsére nem fogyaszt alkoholt minden nap.
2022. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
99%

Én havi 3-4 alkalommal járok komolyabb étterembe. Olyankor komolyabb étkezéshez én is iszom 1-2 pohár bort. De máskor sosem.


És tudod mi a vicc? Az, hogy SOK csaj mondta, hogy ez gond, mert nem lehet velem beülni sehová, bulizni, vagy ellazulni egy este, a TV előtt, vagy a kádban.

2022. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!