Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért anonim itt mindenki?

Miért anonim itt mindenki?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennek az oldalnak pont ez a lényege, hogy név nélkül írhatsz kérdést, illetve kommentet anélkül hogy bármi következménye lenne.
2022. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy anonim oldal. Alapból a felépítése is olyan.
2022. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem lenne az, akkor senki nem lenne itt.

Pont ez a lényege.

2022. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ez a lényege, de az elején megkérdezi, hogy akarom-e, hogy lássák a nevemet. Én vállalom a véleményemet mindenről, pedig rengetegszer leugatnak.
2022. nov. 2. 15:48
 5/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%

OK, hogy vállalod a véleményed, de adódhat az életben olyan helyzet is amikor olyan kérdést írsz ki ide, amit nem vállalsz névvel, és személyes adatokkal.

Egyébként meg nem kellett volna feltétlenül az igazi nevedet megadnod.

2022. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó de így ki lehet írni bármilyen kérdést, hülyeséget is(nem troll kérdésre gondolok,hanem ami a te problémád,de tényleg elég nagy hülyeség,és mástól nem mered megkérdezni) és így nem fog kiderülni ki vagy nem égeted le magad. Max ha tényleg nagy hülyeség, akkor esetleg odaírják, hogy milyen debil vagy,de mivel nem tudják hogy ki vagy, ezért nem számít.
2022. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarod "vállalni a véleményedet névvel", ha utána egy csomó idióta minden kérdésedbe beleköt, mert egyszer mást írtál, mint amit ö akart volna, attól kezdve nem tudod használni az oldalt miattuk
2022. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is vállalom a véleményen, Facebook-on egy kommentszekcióban pont az egyik unokatesómmal vesztem össze a vallásról pár hónapja, de a Google képes találatot kiadni, ha látszik a neved. Szóval ha egy valláskárosult miatt nem akarok 5%-ra lemenni, nem teszem ki a nevem...
2022. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én vállalom a véleményemet mindenről"

. Akkor mégsem mindenki anonim?

De amúgy meg egy becenévtől ugyanúgy anoním maradsz.


Egyébként több dolog miat hasznos:

- a válaszomat önmagában értelmezik az emberek, nem hozzám próbálják kötni, meg hogy korábban mit írtam

- az égvilágon semmit nem adna hozzá a leírt válaszok értékéhez, márpedig ez az oldal csak arról szól, hogy hasznos választ adjunk

- én olyan nevet adtam meg, amivel az életben is beazonosítható lennék (sajnos utólag nem módosítható): hiába az észszerű vélemény, ha az interneten sok a hülye, viszont gátlásból meg annál kevesebb. Nekem szállt már rá a feleségemre Facebookon valaki, mert nem tetszett a véleményem, amit leírtam

2022. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek amúgy ugyanúgy nem látszik a neve :D
2022. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!