Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy hiába...

Éreztétek már úgy, hogy hiába anonim ez az oldal, nem írhattok ki véleményezésre egy történetet, mert valószínűleg fel fogja ismerni magát benne az alanya?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer írtam kérdést az ismerkedős topikba és pár mondatban írtam magamról is, erre röviddel ezután megkeresett egy lány üzenetben, hogy tudja, hogy én vagyok a barátja és azonnal magyarázzam meg :D hiába mondtam neki, hogy tévedés, ő még azt is megállapította, hogy ugyanolyan stílusban írok, mint az barátja :D szegény srác, mennyit magyarázkodhatott otthon
2022. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és ezért én is változtatok kicsit a lényegtelen részeken, vagy csak nagyon, nagyon tömören írom le és reménykedem, hogy az megteszi a magáét :D
2022. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, de ha erre sor kerül, akkor a kérdést feltevő fogalmazása volt.
2022. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
rossz. :D
2022. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Volt hogy felismertem egy haveromat. Nem kérdésből, hanem valakinek válaszolt.
2022. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy-két jelentéktelenebb információt meg kell változtatni a sztoriban,és nem fogja felismerni.
2022. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
anonim - van névként mindenkinél. Igen hülye rendszer. Más felületen ha nem választasz nevet magadnak, megjelenik egy generált szám a neved helyett. Üdv!
2022. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer egy eltitkolt bitang nehéz depressziós időszakokról tettem ki kérdést, másnap odajott hozzám közeli ismerős, hogy felismert és mondják el neki mindent, mi a baj. Másik eset pedig hogy régi sulimmal kapcsolatban adtam választ, próbáltam anonim maradni, kb 60-70 ember lett volna akiből találgatni lehet,hogy ki írta ki a választ ( vélemény a suliról) és rám ir volt osztálytársam, hogy konkrétan tudja ki vagyok..
2023. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!