Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogy mondhat ilyent?

Mégis hogy mondhat ilyent?

Figyelt kérdés

Hogy mondhat olyant egy férfi nekem hogy néha jobb lenne egyedül, jobb lenne ha nem lenne felesége. Van neki két gyereke, meg egy felesége. Hogy ejthet ilyent ki száján ilyent? Én ilyent nem mernék kiejteni. Vagy ezt azért mondta mert akivel együtt van azt nem szereti? Csak egy nyűg a nyakán? Megbánta hogy őt választotta? Mert az ilyen kijelentések alapján Valami nincsen rendben nála..... Mondjuk nem tudom mit szólt volna erre a felesége mikor ezt kiejtette a száján. Nekem ezt mondta. Természetesen férfi vagyok, de én ilyent a feleségem háta mőgött és előtt sem mondanék.


Mi erről a véleményetek?


(Mielőtt valaki szóba hozná, nem vagyok homokos, és ő sem. Csak ő említette ezt meg nekem mint közeli ismerős....


Köszönöm



2022. dec. 23. 02:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mivel gyereke van, ilyent véleményem szerint szánalmasnak tartom hogy ilyent ki mer ejteni a száján, nincsen neki érzéke semmihez?
2022. dec. 23. 02:44
 2/24 A kérdező kommentje:
Vagy bennem van a hiba? 4 éve vannak együtt, szerintetek meddig fog ez a kapcsolat menni? Mert nem sokáig az mér fix...
2022. dec. 23. 02:45
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem ez a véleményem.
2022. dec. 23. 02:45
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem szereti a feleségét meg a gyerekeit, ez van, ilydnek a férfiak....
2022. dec. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ilyenek*
2022. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 fersk ***** válasza:
96%
Ránk itt nincs szükség, korrekt módon letisztáztad magaddal.
2022. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, bocsi, de én nem hiszem el, hogy neked van feleséged, sőt azt sem, hogy volt már valaha tartós párkapcsolatod. Mert ha lett volna, tudnád, hogy (a szélsőséges társfüggőket kivéve) mindenkivel előfordult már olyan helyzet, amiben úgy érezte, hogy most épp bizony jobb lenne egyedül.
2022. dec. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Vagy azt tudom még elképzelni, hogy igazából a te füled mögött van valami vaj, aztán azzal könnyítesz a lelkeden, hogy a besült tanítónénik stílusában háborogsz a haverod emberi gyarlóságán.
2022. dec. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
A férjem munkatársa is mondott neki ilyet, mert nagyon nehéz munkájuk van, és nem maguk miatt csinálják, hanem értünk, a családjukért. És bizony könnyebb lenne nekik, ha nem éreznének felelősséget miattunk és valami sima munkát végeznének, ami kényelmesebb. Ettől még szereti a családját. A kettő nem zárja ki egymást.
2022. dec. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

ilyent, ilyent, ilyent, ilyent

ilyen szó nincs, hogyy "ilyent" - ilyet helyesen

amúgy rohadtul cikisek a hisztiposztjaid, ha te tényleg hímnemű vagy, az iszonyat cringe. szekunder szégyenérzetem van a posztjaid láttán.

(nem, nem kérdéseid, ezek simán hisztiposztok kitalált semmik miatt)

2022. dec. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!