Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogy mondhat ilyent?

Mégis hogy mondhat ilyent?

Figyelt kérdés

Hogy mondhat olyant egy férfi nekem hogy néha jobb lenne egyedül, jobb lenne ha nem lenne felesége. Van neki két gyereke, meg egy felesége. Hogy ejthet ilyent ki száján ilyent? Én ilyent nem mernék kiejteni. Vagy ezt azért mondta mert akivel együtt van azt nem szereti? Csak egy nyűg a nyakán? Megbánta hogy őt választotta? Mert az ilyen kijelentések alapján Valami nincsen rendben nála..... Mondjuk nem tudom mit szólt volna erre a felesége mikor ezt kiejtette a száján. Nekem ezt mondta. Természetesen férfi vagyok, de én ilyent a feleségem háta mőgött és előtt sem mondanék.


Mi erről a véleményetek?


(Mielőtt valaki szóba hozná, nem vagyok homokos, és ő sem. Csak ő említette ezt meg nekem mint közeli ismerős....


Köszönöm



2022. dec. 23. 02:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

Férjem van és gyerekem akiket imádok

És néha ku.rvára jobb lenne egyedül

Na most mivan?🤷‍♀️🤣🤣🤣

2022. dec. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

"ilyent, olyant"

Nem tudom eldönteni, hogy szimplán nem tudsz írni, vagy tényleg annyira vidéki vagy, hogy a Volánbusz 3x áll meg tankolni, mire felérsz Pestre.

2022. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván jobb lenne neki néha egyedül, két kisgyerek ellátása baromi nehéz.
2022. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is van két gyerek, de néha én is itthagynám az egészet a francba. Persze nem végleg, csak egy kicsit egyedül lenni, pihenni, azt csinálni, amit szeretnék.
2022. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sincs a kérdezőnek felesége, sőt szerintem valójában egy nő háborog itt ezen (de ő sem élt soha még tartósan párkapcsolatban).

Igen, ezek teljesen természetes érzések.

Ettől még szeretheti a feleségét és a gyerekeit, csak néha sok neki a nyüzsgés, ill. hiányzik az a nyugalom és kiszámíthatóság, ami előtte volt az életében.

Ha 4 éve vannak együtt (nem is 4 éve házasok!!!), és már van két gyerek, akkor nagyon hirtelen lett minden (ha csak nem csecsemőkorú ikrei vannak). És ő nem tudott ilyen gyorsan hozzáidomulni a megváltozott körülményekhez.

Ahogy számolgatom, az is lehet, hogy azért lett ebből házasság, mert a nő teherbe esett, szóval nem egészen önkéntes volt a lánykérés. Ez sem segít a megváltozott élethelyzet elfogadásában.

Egyébként a házasságok fele válással végződik, és a másik felében sem okvetlenül boldogok a házasfelek. Ezt szem előtt kell tartani.

2022. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Mikor nekem lett benti kiskutyám naponta sírtam, volt hogy többször is, és átkoztam magam, hogy hogyan lehettem ilyen hülye, minek kellett nekem kutya, mennyivel jobb ha lenne ha el se hoztam volna. Mert annyira megváltoztatta az életemet, bele kényszerített egy rutinba, és teljes mértékben én voltam érte a felelős. Attól még imádtam, és imádom a mai napig, de ez olyan mértékű változás, amit nagyon nehéz feldolgozni. Ha 2 gyerek van, akkor ez hatványozottan igaz, mivel ott még jobban kell alkalmazkodni, folyamatosan tervezni (aztán újrazervezni) kell, Sárika balettre megy, Zsombor vívni, a párom zumbára, akkor ő utána elhozza Sárit, Zsombor később végez így őt csak én tudom elhozni, de közben vásárolni és takarítani is kéne, stb stb. Ja és mellette a párkapcsolatban is maradjon meg a kommunikáció, a szexuális élet, az izgalmak, a szeretet kifejezése. Szóval valószínűleg szereti a családját, csak egy perce sincs leülni, az idegrendszere romokban, a párjával meg 3 hete nem tudtak egy rendeset szexelni.
2022. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát igen, néha a feleségem és a gyerekek elmennek pár napra nyaralni, nélkülem. Nagyon jól esik néha egy kis egyedüllét.
2022. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nos ... Nekem nincsen se feleségem se gyerekem. De ha nekem lenne feleségem meg gyerekem nem ejtenek ilyent ki a számon. Tudta mire vállalkozik, nem értem az egészet. Senki nem kényszerítette semmire sem.
2022. dec. 23. 13:06
 19/24 anonim ***** válasza:
95%

Na, tehát fogalmad sincs, mivel jár ez az élet, de ítélkezni azt nagyon tudsz.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

2022. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már ezt jooo? Nem tartotta senki a pisztolyt senki fejéhez hogy csináltasson magának gyereket, kettő azt se mondta senki sem hogy azt a nőt válassza. Véleményem szerint ha ilyent bárki kiejt a száján, az nem az igazija..... Rájött hogy találna jobbat nála is, ezt jól eltolta. Most meg már nem tud változtatni, mert ott vannak a gyerekek. Ski ilyent kiejt a száján a nő háta mőgött, ott vannak bajok rendesen. Valószínűleg a nő nagyon szereti, a férfi meg ilyent a háta mögött mond na ez már undorító
2022. dec. 23. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!