Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni nők miért gyávák...

Az itteni nők miért gyávák itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést irnak ki a magány kategoriába,de inkább a magányt válasszák.


Még mielőtt v ki azt irná hogy ez nem társkereső,az oldalnak van ismerkedés kategoriája is,és már sok helyt olvastam hogy itt jöttek össze párok,mondjuk én nem tudom ezt elképzelni.


2022. dec. 23. 09:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Nincsenek rászorulva annyira. Tudják hogy magukban van a hiba. Ezért valóságban is visszautasítanak.

Másik opció: ugyanaz mint az első csak ezzel nincsenek tisztában.

2022. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Kissé ellentmondásos vagy. Miért gyávák ahhoz, amit te el sem tudsz képzelni?
2022. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem gyávák itt ismerkedni, hanem egyszerűen csak nem akarnak. Más dolig a kettő.
2022. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán hol nem gyávák ismerkedni? A nők alapból gyávák. Nekik egy férfias férfi nem kell, csak egy kis nyüzüge papucs, aki amúgy egy beszari alak, csak pénzt adjon nekik, azt a többi meg le van szarva az ő részükről. Na, ilyenek a nők.
2022. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Én pl az ilyen 4-es hozzászólók miatt. Bár ezt nem gyávaságnak, inkább elővigyázatosságnak nevezném:D
2022. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert én úgy gondolom, hogy a férfinak kell kezdeményezni, de a mai pasikra ez nem jellemző. Persze az is igaz, hogy akárkivel nem jönnék össze, de általában próbálkozni sem szoktak, pedig nem vagyok annyira rossz nő. Annyira meg nem fontos nekem, mert engem egyáltalán nem zavar az egyedüllét, társkeresőre sosem regisztrálnék.
2022. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ime egy újabb nőket ekéző incel a 4-es személyében, aki annyira szerencsétlen, hogy nem jutott neki muff és ezért bedurcizott a nőkre.
2022. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem gyávák csak nem akarnak. Nem mindenki használja társkeresésre a gyakorit.
2022. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Veszélyesnek tartom.
2022. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

Igazi nő nemhogy a gyakori kérdéseken de sehol az online térben nem próbál ismerkedni.


Csakis élőben. Mondjuk ez a férfiak eseten is elmondható.

2022. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!