Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni nők miért gyávák...

Az itteni nők miért gyávák itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést irnak ki a magány kategoriába,de inkább a magányt válasszák.


Még mielőtt v ki azt irná hogy ez nem társkereső,az oldalnak van ismerkedés kategoriája is,és már sok helyt olvastam hogy itt jöttek össze párok,mondjuk én nem tudom ezt elképzelni.


2022. dec. 23. 09:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem bírod értelmezni mit jelent amikor egy nő magányos


Ez nem azt jelenti hogy ne lenne ki megdugná,hanem hogy nem találja a lelki társát. Egy olyan személyt aki érti/érzi őt

Nem arra vár hogy egy arctalan valaki bekozolje hogy ő meghuzná kb úgy is hogy fogalma sincs rola hogy néz ki

2022. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki gyűjti a pénisz képeket, mint én.
2022. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Ismerkedtem már itt,de nem volt valami jó tapasztalat,úgyhogy hagyom is.
2022. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező


Leírod, hogy a magány kategóriában írnak ki kérdést.

Majd leírod, hogy vna ismerkedés kategória.

Azt ugye tudod, hogy akettő nem ugyanaz? Az még nem merült fel, hogy.. az ismerkedés kategóriában ott van, aki ismerkedni akar, aki meg nem, az ninc sott?:D

Vagy szerinted a magány kategóriában kiírt kérdés egyértelműen ismerkedési szándékot sugall, hiszen magányos? Nem lehet, hogy itt csak a kérdésre keres választ, amit aztán az életben hasznosthat?


Egyébként tökre megértem, ha nem akarnak itt ismerkedni. Én is elég sok dickpicket kaptam már, pedig én 29 éves férfi vagyok:D Az itt lévők egy hangos (valószínűleg kisebb) része képtelen a válogatásra, nekik tökmindegy ki a másik.

2022. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedes idegenekkel veszelyes nagyon.
2022. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
A való életben is elég bolonddal találkozom,nem kell több.
2022. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

#7

De jó neked, hogy ismeretlenül ítélkezel a másik felett. Több nővel is voltam együtt, mint te azt gondolod. De mindenki magából indul, ez rád is érvényes, másokra akarod kivetíteni azt, hogy te lelkileg egy kupac szar vagy. De semmi probléma, csak Dunának ne menj, te kis áldozat.

2022. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem gyávák, csak te nem jössz be nekik valamiért. Mással ismerkednek, taliznak is, dugnak is. Nekem is volt itt az évek alatt 3 nő. Spontán alakult.
2022. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
Az alapján,amit eddig láttam ezen az oldalon,nem csoda,ha itt nem akarnak ismerkedni a nők,ha azt nézzük milyen a pasik nagy része. Az itteni pasik állandóan rinyálnak,hogy a nőket csak a pénz érdekli,a kocsi,a nagy kertes ház,semmi más.Hát igen..kell valami kifogás nekik,hogy miért nincs normális párkapcsolatuk,végül is ők(a pasik) nem lehetnek hibásak,véletlenül sem a személyiségükkel,viselkedésükkel van a baj ugyebár...csak éppen olyan pasikkal van tele az oldal,akik egy rakás sz@rdarabként,tárgyként tekintenek a nőkre és így is beszélnek róluk.Szerinted épeszű nő egy hisztis nőgyűlölővel teli oldalon akar majd ismerkedni?Valószínűleg vannak ezen az oldalon normális pasik is,de ennyi hisztis kisfiú mellett nem nagyon lesz a nőknek kedve ismerkedni
2022. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%

Nekem személy szerint már többször megfordult a fejemben, hogy jelentkezek egy maszti-partyra. Eddig még sose jutottam el egy helyre se, azonban éltet a remény, hogy végre talán most...

Nagyon fontosnak tartom azonban, hogy (kicsit visszatérve a hetero-homo témára) MÉG A MÁSIK FÉL ENGEDÉLYE esetén is kizárjuk a homo-szexet. Amilyen nagy élmény lenne a közös maszti, olyan megrázó sokk-ként érne sokakat egy ilyen együttlét puszta látványa is.

2022. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!