Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni nők miért gyávák...

Az itteni nők miért gyávák itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést irnak ki a magány kategoriába,de inkább a magányt válasszák.


Még mielőtt v ki azt irná hogy ez nem társkereső,az oldalnak van ismerkedés kategoriája is,és már sok helyt olvastam hogy itt jöttek össze párok,mondjuk én nem tudom ezt elképzelni.


2022. dec. 23. 09:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt mert belefutok a dickpicet küldő idiótákba és egyéb fura, perverz egyébekbe. Sose felejtem el, a 16-os korhatár előtt, 15 évesen barátinak szánt beszélgetésem volt egy huszonpáeéves komával erről iz oldalról, erre egyszercsak azzal jött, hogy ő ismer egy biszexuális párt, és ha mi ketten összejönnénk, akkor csinálhatnánk velük négyesben.

Másrészt jelenleg bár rohadt magányos vagyok, szerelmes lettem valakibe a környezetemben. Nem hiszem, hogy kölcsönös a dolog, de egy biztos, így nem lenne korrekt romantikus céllal ismerkedi.

2022. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Mindenhol gyáva vagyok ismerkedni.
2022. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Még fiatal tiniként belefutottam pár furcsa harmincasba akik között volt pár perverz. Akkor egy életre elment a kedvem hogy itt ismerkedjek.
2022. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!