Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezèrt lennèk rosz?

Most ezèrt lennèk rosz?

Figyelt kérdés
Èn az az ember vagyok aki azt mondja "Èn ezt most megcsinálom!" valamit persze muszályból, pl bemenni dolgozni, lemenni a boltba, van amit önszorgalomból pl leülök tanulni, hogy jobb legyek a munkámban ès vannak olyanok, amikkel előrèbb akarok kerülni az èletben. Vagy jobbá tenni a magam ès/vagy párom èletèt. Ès ilyen pl a lakásfelújjítás. De apósom visszatart. Ők 2 ajtóval laknak arrèbb. Pl: beszakadt a kád ès após egyb{l á majd átjârtok hozzánk, majd ráèr ès 1 hónapig ez volt. Majd meguntam, ès 5 nap alatt kicserèltettem, csempèzèssel. Ablakcsere: jaj majd ráèr, nem olyan rosz mèg, sokba kerül... 3 hónap alatt összehoztuk a pènzt, 4 óra volt a csere, redőny szúnyogháló. Egy polcot 1 hónapja fúr fel, glettelès már 1 hónapja csinálja, egy kábelcsatorna felhejezèse fèl èv ((amit vártam mert azt "ő akarta megcsinálni, majd vásárlással együtt 30 perc alatt megcsináltam) csempèzès (padló) jaj majd ráèr, erkèly mèg csinálása jaj majd kèsőbb, lègkondi jaj az nem kell.... De ezek mind kellenek.... Nem minden most, de szèpen apránkènt.... Január lègkondi, március csempèzès, június amerikai konyha kialakítás stb... Ahogy megvan a pènz, megcsináltatom, de aposom egyből jajert kapkodsz, minek kell most lègkondi (tegnap kèrtem ár ajánlatot) ès neki burkoló a szakmája de egyszerűen másnak kell kiadnom a munkát, nem hogy megtanítana... Mert meg kell, mert nekem nem volt apám, aki megtanítsa... Ez a lánya èrdeke is, ès egyszerűen nem... Nem segít, hogy könnyebb legyen, ha meg kiadok egy szakira egyből a "èn megcsináltam volna..." de nem, mert reggelt leül, megisza a sörèt ès alszik...
2022. dec. 23. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jól teszed, hogy a saját lábadra állsz és megcsinálod. Apósod valószínűleg akkor csinálna bármit amikor már beszakad a tető a fejetek felett.
2022. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szakemberek, a legjobb, ha mindent elintézel, ne várj másra.
2022. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, csak most ez miatt haragszik rám....
2022. dec. 23. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a rossz.
2022. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!