Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lennek mar ezert en a...

Miert lennek mar ezert en a rossz?

Figyelt kérdés

Tettem mar fol kerdest ezzel kapcsolatban.

DIohejban annyi, hogy van egy baratnom, aki alig ir nekem, ha irok neki, van, hogy eltelik egy het, mire visszair, pedig fenn van facebookon minden nap, megbeszelunk egy talalkat, majd mikor pontositani kellene, hogy nah mikor, akkor mindig kozbejon neki valami.

Estere meg volt beszelve egy fagyizas, egy fel ora mulva, de hiaba irok neki, nem valaszol, majd irtam neki egy smst, hogy jol van, latom ez csak egy nagy kinzas neki, nem muszaj talalkozni velem, csinalja a dolgat, de tolem se szamitson tobbet semmire.

Erre azt irta vissza, hogy ne legyek mar ilyen, meg miert mondok neki ilyet, semmi rosszat nem csinalt.


2015. ápr. 25. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szúrja ki a szemed, hogy hülyének vagy nézve és valószínűleg csak unaloműző vagy neki.
2015. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz, hanem evvel az érzelmi zsarolással, amnipulációval akar megtartani.
2015. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!