Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezèrt lennèk kètszínű?

Ezèrt lennèk kètszínű?

Figyelt kérdés
Van egy kollègàm, akit nagyon nem kedvelek. Ma lesz egy munkahelyi ebèd. Èn kocsival megyek. Ez a kollèga kb 10-15 km re lakik tőllem oda vissza.Neki a tàvolsàgi busz miatt+bkk kb 2-3 óra is lehet.Felajànlottam neki hogy elviszem. Erre jöttek, hogy kètszínű vagyok. De emberileg nem àrtott nekem, csak a termèszete ami irritàl engem...
2021. nov. 22. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem kell fuvar, hát nem kell.
2021. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit fèlre èrthető sorry. Tehàt elviszem, meg elfogadta, màs kollègàm mondja azt hogy kètszínű vagyok. Akit elviszek tudja, hogy nem kedvelem, azt is hogy mièrt, beszèlünk, de csak annyit amit kell...
2021. nov. 22. 11:14
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
Hát ennek fényében valóban kétszínű vagy.
2021. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a normális emberi hozzáállás.
2021. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ès mekèrdezhetem, hogy mièrt?

Ahogy èn làtom:Nekem nem tett kereszbe, nem àrtott semmivel. Az hogy van olyan tulajdonsàga ami kiakaszt, arról az a vèlemènyem, hogy nem tehet róla, de nem kedvelem. Ha valami rosszat csinàlt volna vepem, pl szàndèkosan hazudik rólam,elrontsa a munkàmat, akkor nem vinnèm el.

2021. nov. 22. 11:25
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Azt megkérdezhetem, melyik iskolában tanítják azt a szót, hogy "tőllem"? Már többször belefutottam, olyan formában is, hogy "töllem". Meg a "nállam".

Felnőtt emberek vannak itt, de nem nézem ki sokakból, hogy befejezték a 8 általánost...

2021. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hallottàl màr az elütès szóról? az azt jelenti, hogy a szemèly tudja, hogy hogyan kell leírni egy adott szót, de valami miatt, màskèp írja le az elektronikus úton.Elvègre itt felnőtt emberek vannak , de nem nézem ki sokakból, hogy befejezték a 8 általánost...
2021. nov. 22. 11:35
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es mondja jól: ez a normális emberi hozzáállás.

Aki kétszínűnek tart, az egy ostoba fajankó. Ne törődj vele. Én valószínűleg az ilyeneknek a szemébe is mondanám, hogy le vannak sz...va a harmadik emeletről.

2021. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
"Másképp". Így írják. Jé, én le tudtam írni :D
2021. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem kedveled. Ennek ellenére felajánlod hogy elviszed. Ha én valakit nem kedvelem, marhára nem érdekel mi van vele. Tehát vagy kedveled, ellenben mindenkinek azt mondod, hogy nem, ért ő kétszínű vagy, vagy nem kedveled, de valamiért nyalni akarsz neki, ezért viszed el, ergo megintcsak kétszínű vagy. Szerintem
2021. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!