Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ennyire...

Az emberek miért ennyire külsőségesek, hogy ennyire külső alapján ítélnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Kezdetben csak a külsőről van információ, tehát nincs is más lehetőségük - utána meg marad az első benyomás hatása!
2022. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


De senkinek nem esik le, hogy mekkora ostoba hülyeséget csinálnak?

Vagy nem is az a lényeg, hogy az ember ésszerű legyen hanem azt csinálja ami jól esik és ami könnyebb?

2022. dec. 23. 16:16
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez pont olyan, mint egy büdös étel. Ha rossz a szaga meg se kóstolom hiába mondják, hogy jó ízű.


Ha egy fiú ronda akkor nem ismerkedek vele. Nem érdekel mennyire szép a lelke, meg milyen jó fej. Nem akarom mindig a rusnya pofáját meg a gyík testét látni.

2022. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést. Ki ítél külsőségek alapján? Aki nem képes a belső tulajdonságok felismerésére, mert rendkívül kevés az ismerete. Mindenki más a teljes ember alapján ítél.
2022. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3


Undorító vagy!

2022. dec. 23. 16:45
 6/15 A kérdező kommentje:

4


Igen, az emberek 97%-a.

2022. dec. 23. 16:46
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Az egy közkeletű félreértés, hogy az ember értelmes lény. Szeretjük magunkat így nevezni, mert jól hangzik.

Valójában a döntéseink döntő hányada érzelmi, indulati indíttatású, az értelmünket pedig sokszor csak arra használjuk, hogy ezen döntések elé egy értelmesnek látszó homlokzatot kreáljunk, amivel megmagyarázzuk, hogy miért volt logikus a döntés.

2022. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Mert azt látják meg először!


Pont tegnap hallottam valakitől, hogy ha neki nem tetszik külsőleg a csaj, minek menne oda hozzá?!


Hát így megy ez!

2022. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer vakrandiztam egy olyan nővel, aki úgy nézett ki mint a Pamela Anderson.

Utálom az ilyen kinézetű nőket.

Eltelt 10 perc beszélgetéssel és oda voltam a személyiségért. Aztán még nekem esett rosszul, hogy nemet mondott. :)

2022. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*személyiségéért
2022. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!