Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok meg fognak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok meg fognak változni, es lehetséges, hogy a későbbiekben nem a külsőségekre mennek majd rá?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és tudom, hogy hiteltelen az én 'számból' ez, de én is gáznak tartom a mai fiatalokat. Beleértve saját magamat is.

Mindenki azt mondja, hogy a belső a fontos, de azért a külsőt nézik csak.

Ha két lány összeveszik, az első, amivel jönnek, hogy ki hogyan néz ki.

Van egy osztálytársam, egy átlagos kinézetű csaj, annyi hibája van, hogy a fogai meg úgy az egész álkapcsa kiáll és csak műtéttel lehet helyreigazítani. Na ő összejött egy nem túl szép sráccal. Erre az osztálytársaim elkezdték cikizni, hogy kivel jött össze. Végül pár nap múlva emiatt a cikizés miatt szakított a párjával.

Meg volt egy másik eset, ami pont velem történt meg. Pár osztálytársam lehívott falura, és ott bandáztunk. Voltak ott fiúk is. Egyikkel elkezdtem beszélgetni, a fociról, meg sportokról. Aztán rákérdezett az osztálytársam nála, hogy miért beszélgettünk, meg hogy bejövök-e neki. Erre mondta (azt hitték nem hallom őket): "Hát bejön a kiscsaj, de a feje.... hát..." Ez nem kicsit sértő volt, de mindegy, lendüljünk túl rajta.


A kérdésem az, hogy a mai fiúk és lányok meg fognak változni vagy inkább az idősebbeknél próbálkozzak?



2020. júl. 15. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

A fiatalok ilyenek. Majd érnek. Amint elkezdenek dolgozni, nem lesz idejük ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

Én várnék a helyedben a pasizással, de ha szeretnél akkor csináld, de egy 16-20 éves fiútól ne várj túl sok életbölcsességet.

2020. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok várni.
2020. júl. 15. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a mai fiatalok ilyenek. Az egész világ a külsőségekről szól. Vannak olyan emberek, akik szellemileg magasabb szintre kerülnek, és rájönnek, hogy nem a tökéletes külső tesz boldoggá. De elég kevesen vannak.
2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a sztorik kb óvodás szintre utalnak. 16 éveseknek csak az a fontos, hogy "ki a legmenőbb" vagyis hogy néz ki meg milyen cuccai vannak. Szomorú, de sok felnőttnek is csak ebből áll az értékrendje. Majd idővel rájössz hogy aki ezekkel a dolgokkal nagynak akar látszani az valamiért kompenzál és ha egyszer veszik a fáradtságot, hogy közelebbről is megismerj egy ilyet akkor majd rájössz, hogy a lufi kívülről nagynak látszik de belül üres.

Ja és nem minden 16 éves ilyen, én sem voltam soha ilyen felszínes.

2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sajnos nem fog változni. 3.válaszolóval értek egyet. Sok 16 éves dolgozik,de mégtöbbnek ki van nyalva a segge. A felnőttek is ilyenek, csak ők megértek ahhoz a szinthez hogy tudjàk kezelni és nem kimutatni. De ez a világ ilyen.
2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Számomra fontos a külső, nem jönnék össze olyan lánnyal akinek nem tetszik a külseje. Ez ugyanúgy igaz belsőre is.

Álszentség azt mondani hogy nem számít...

2020. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Egyetértek ezzel, nem felszínesség a külseje miatt visszautasítani valakit hiszen a kapcsolatot befolyásoló tényező, de itt most ettől sokkal rosszabb dologról van szó. Ezek a fiatalok a külsőben látják a státuszt és képesek mások véleménye miatt leépíteni olyat is akit egyébként kedvelnének. Az ilyenek nem igaz barátok, kerülni kell őket.

2020. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Amiket felsoroltál nagyon éretlenek a korukhoz képest.

Ki cikizik valakit a barátnője miatt? És ki szakít emiatt a barátnőjével? Max ilyen 12-13 évesek, vagy hazudtál a korodról vagy csak nagyon éretlenek vagytok és buták.


A másik az, hogy ez soha sem fog változni. Belénk van kódolva, hogy olyan embert válasszunk, aki bejön, szép.

Ezzel nem értem mi a baj. Te olyan fiút akarsz magadnak, aki szerinted csúnya?

Ez olyan mintha elítélnél valakit azért, mert a sikeres emberekkel szivesebben jön össze.

Nagyon éretlen vagy a korodhoz képest vagy nem vagy meg 16. (Nyilván a gyk-n 16 a korhatár, gondolom ezért írtad ezt)

2020. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Sokat nem lehet változtatni, addigra kiforr a személyiségük. Ez az ízlésre is többnyire így van. Viszont azt a baromi nagy általánosítást, amit egyes mondott, azt kikérem magamnak. 19 éves vagyok és pár éve nem voltam a helyzetek magaslatain, ezt aláírom. De egy éve kb rájöttem egy értékrendre, megismertem magam, a korlátaimat és ezek alapján igyekszem élni minden téren. Szóval van egy kis változás, amitől komolyabbak leszünk, mint voltunk, sajnos azt kell mondanom, hogy erre viszont még várnod kell

19/F

2020. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Úgy látszik nem fogtad fel mit írt a kérdező..
2020. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!