Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha eltörölnék a...

Mi lenne, ha eltörölnék a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy a Grincs, kérdező? Miért kéne eltörölni? Sokan szeretik. Ha neked problémás az a te bajod.
2022. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
18: Jó ötlet. 24-25-26 legyen egy megszakítás nélküli melegfelvonulás. Benne lennék, csak azért hogy kibaszak a náci fidesszel.
2022. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy akik annyira odavannak a karácsonyért nem értem miért gyk-án múlatják az időt szenteste!?
2022. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20%

#23

Szerintem egy gyors kommentre mindenkinek van ideje, ne kötekedj!

2022. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel? Nekem ugyan olyan nap mint a többi. Undorodom minden ünneptől. Lehet lepontozni de leszarom. Remélem hamar vége lesz, mert már agyamra megy az egész.
2022. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha eltörölnék a karácsonyt, engem hogy érne? Bevallom őszintén, nekem nincs bajom a karácsonnyal, szeretem is, de valahogy az idei rokonlátogatás most nagyon fárasztó volt, és szerintem ezért nem volt karácsonyi hangulatom. Pénteken is dolgoztam, ma is dolgozok, a hétvégém szabad volt, de abból egyik nap az egyik városba utaztam, másik nap a másikba. Szombaton legalább enyém volt az egész délelőtt, egy kis idő a délutánból is, de a tegnapi napomat reggel öttől este tízig a rokonlátogatás és az ezzel járó utazás vette el.

Gyakran eszembe jutott, hogy egy egész hétvégém kiesik, az utazások is lefárasztottak, ezért nem voltak bennem különös érzések, kb olyan voltam, mint egy robot. Mentem, ettem, átadtam az ajándékokt, átvettem az ajándékaimat, leültem és vártam, hogy legyen vége a bulinak, eljöttem.

Szerintem, ha kipihentem magam, már a szép részek eszembe jutnak, mert azért nem volt rossz, együtt lehettem a rokonokkal, történtek érdekességek, szóval, tiszta fejjel másképpen fogok rá visszaemékezni, de most valahogy csak azt érzem, hogy végre túl vagyok rajta.

2022. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!