Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az olyan felnőtte...

Mit gondolsz az olyan felnőttekről,akik úgy várják a Karácsonyt,mint egy gyerek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,akiknek gyerekük nincs.

Nem infantilis dolog ez?


2022. dec. 21. 06:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

A te gondolkodásod a gáz és éretlen.


Ajánlom az alábbi videó megnézését. Idézem:"A korai karácsonyozók boldogabbak..."


[link]

2022. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Én nem várom, - örülök, ha nem látom!
2022. dec. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm,30 felett az anyjával él,kapcsolata nincs.

Erre ír nekem,hogy készülünk-e a Karácsonyra.


Mondtam neki,hogy nem különösebben,mivel már a kisebb testvérem is 24 éves,tehát mind felnőttek vagyunk a családban.


Erre meglepődött,hogy miért vagyunk ilyenek.


Ő a Mikulást is mennyire várta.

2022. dec. 21. 06:39
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Szeretethiány... :(
2022. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Valakinek így alakult .


Konkrétan nekem 20 éves koromig nem volt se szülinap, se karácsony, semmi . A szüleim úgy gondoltak, ezeket nem kell ünnepelni .

Szóval sokáig nem unnepeltem . 21 évesen tartottam az elsőt, de akkor is Már én főztem stb . Most pár éve a párom családja által éltem at az első karácsonyt . Kimentem a gyerekekkel sétálni míg “jött a Jézuska “ . Tavaly már én voltam a Jézuska :D idén meg ki tudja . Szerintem semmi rossz nincs ebben. Én is elkezdtem disziteni két hete, mintha bármi is múlna rajta. Néhány embernek segít ez, engedd meg nekik :)

2022. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, a karácsony a szeretet és a család ünnepe, sőt tudod, a keresztény világ egyik legnagyobb ünnepe is. Mi köze ahhoz, hogy ",tehát mind felnőttek vagyunk a családban."? TE most komolyan azt hiszed, hogy a karácsony gyerekeknek szánt ünnep? Hűha..hát, téged se az eszedért fognak szeretni, sőt mind az értemi, mind az érzelmi intelligenciád igen alacsony.
2022. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Az nem szokta várni a karácsonyt, aki nem tud mit kezdeni az érzelmeivel, ill. nincs kit szeretnie.
2022. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Miért fáj neked, ha valaki várja? Vannak akik szeretik a hangulatát, a havat ha lenne a fényeket és sok szép emlékük van. Nincs ezzel baj.
2022. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#6


Ennek semmi köze az érzelmi intelligenciához.


#7


Hát pont ellentmond annak,akiről a példát írtam.

Se párja,se gyereke,az anyjával él,aki mindenért cseszteti.

Ezért is fura nekem ez a viselkedés.

2022. dec. 21. 07:25
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

#9

Kérdező, de igenis van köze az érzelmi intelligenciához. Mekkora "érzelmességre" vall az, hogy kijelented, hogy ti felnőttek vagytok, ezért nem készültök úgy a karácsonyra. 1. Mi köze a karácsonyhoz, hogy most valaki felnőtt vagy nem? 2. Akkor szerinted a felnőttek mind érzelemmentesek, mint ahogy te is kiakadsz azon, hogy egy felnőtt szereti a karácsonyt és készül rá és infantilisnek mered nevezni.


Inkább nézz mélyen magadba, és fogalmazd meg, hogy te miért is tartasz valakit gyerekesnek, mert szereti felnőttként is a karácsonyt és készül is rá.

Szerintem inkább csak magadat jellemezted itt és irigyled azokat, akik felnőttként is boldogok, te pedig egy búvalbaszott életunt ember vagy.

2022. dec. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!