Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írnak az emberek random...

Miért írnak az emberek random ismerősöknek hogy "boldog karacsonyt" mikor már nincsenek is beszélő viszonyban?

Figyelt kérdés

Nem értem mire jó ez? Minek írják? az meg ugy oké ha valakivel jó a kapcsolatunk és boldog karácsonyt kívanunk egymasnak, az még jól is esik, de egy olyan ember akivel nem is beszélek, sőt megromlott a kapcsolatunk minek írja?

Ha meg így akar beszélgetest kezdemenyezni akkor volt rá lehetősége karácsony elött is...nem értem



2022. dec. 24. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg csak eszébe jutottál és kedveskedni akar.
2022. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És idegesít is, ha semmivel nem járult hozzá hogy boldog karácsonyom legyen es meg csak nem is beszelunk már, akkor minek írkál ilyen közhelyeket? Meg ha eddig nem keresett meg nem jutottam eszébe akkor most miért?
2022. dec. 24. 22:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a boldog szülinapot üzeneteket sem értem olyanoktól, akikkel nem is beszélünk. Én csak rokonoknak és barátoknak szoktam írni, másnak minek.
2022. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindenki ájtatossá válik, valami jót szeretne cselekedni
2022. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok olyanoknak, akivel nem vagyok személyesen, napi, vagy rendszeres kapcsolatban.
2022. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

#2:

És ezt mi a büdös francért nekünk hisztized? Miért nem neki?

2022. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű a pszichológiája: valahogy közeledni akar veled, hallani akar rólad, esetleg újra akarja kezdeni a beszélgetést.
2022. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt is utálom, mikor mindenkinek kívánnak a Facebookon boldog karácsonyt. Na, én évek óta nem teszek ilyet, nem vagyok szánalmas ember. De ezek, mind nagyon képmutató emberek a szemembe, mert amúgy meg mocskos és undorító dolgokat posztolnak egész évben.
2022. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem, hogy lehetnek nekünk közös ismerőseink?!? 😁
2022. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Faszbukon is megy a majomkodás ezerrel. Na, én ebben nem veszek részt. Viszont, jól szórakozok rajtuk🙃
2022. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!