Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinált volna velem a box...

Mit csinált volna velem a box edző, ha visszamegyek?

Figyelt kérdés

Régen megcsináltam egy két hülyeséget, most mondom már nem csinálnék iyeneket, a bíróság akkor el is ítélt.


Még 2013-ban Debrecenben elmentem egy edzésre, vittem váltó ruhát, hogy kick-boxra jöttem edző úr, szeretnék edzeni. Mondta is, hogy álljak be nyugodtan, beálltam és csináltam azt amit a többi. Megjegyzem, nem egy sportos alkat vagyok, életemben nem boxoltam, azt sem tudom mi a kick box, engem mindenki meg tudna verni. Én azért mentem oda, hogy az öltözőből pènzt lopjak. Egyszer csak azt mondta az edző, hogy menjen mindenki fusdon le 3 km-t, van rá 25 perc. Nekem azt mondta, hogy mivel én új vagyok, nekem nem kell, majd legközelebb. Mondtam is, hogy én akkor most megyek, legközelebb már többet csinálok és harmadjára futok is. Nyilván ez a próbaedzés ingyenes volt még. Mondta is, hogy örömmel vár, járjak is. Én ekkor elköszöntem, a többiek elmentek futni az edző meg bevonult valami mellékterembe rendet rakni. Visszaöltöztem és az egyik gyerek pénztárcájából elloptam sz@ros 7 ezer forintot. Azt hittem többet lopok. Amikor kivettem a 7 rugót, mdntem is, természetesen többet nem mentem. Nyilván mindenki tudta, hogy az újgyerek volt, nem is jött többet vissza. Ez volt 2013 májusban.


Majd hónapok múlva októberben várom a buszmegállóban a buszt és megáll egy kocsi, kinéz rám egy kopasz kigyurt férfi és bólogat. Megismertem, hogy a kick box edző. Kiszállt, odajött és azt mondta, hogy mikor akarom visszaadni a pénzt, ugyanis elloptam tőlük 7 ezer forintot. Mondtam, én nem tudom miről beszél. Azt mondta, hogy ő most nem nyúl hozzám, hanem szépen vigyem vissza a pénzt a boxterembe. Mondta, ha nem viszem vissza, akkor meg fogja tudni, hogy ki vagyok. Azt is mondta, hogy tudom, hogy hova kell vinni a pénzt. Én nem szóltam semmit, ment visszaült a kocsiba és elment, de intettem neki és mondtam, hogy várjon már... vmit akartam neki mondani, de nem érdekelte, elment.


Hát felvázoktam egy multat, de azért ilyen részletesen, hogy értsétek.


Ma gondolkodtam volna, hogy mi lett volna, ha visszamegyek. Ugyanis nem mentem én vissza, dehogy.


Szerintetek, ha monjuk másnap fogok 7 ezer forintot és visszamegyek a boxterembe, hogy hoztam vissza a pénzt, amit tavasszal elvittem, akkor ott az edző lehet úgy megvert volna mint a sicc? Vagy az vert volna meg, akitől elhoztam? Esetleg hívták volna ott a rendőrséget? Vagy azt mondták volna, hogy nincs rendőr, nem is bántottak volna, hanem azt mondták volna, hogy miért ilyem gerinces, hogy visszahozta, ezért nem csinálnak ügyet, de többet meg ne lássanak arrafelé? Mi lett volna szerintetek? Mai napig nem tudom a választ.



2022. dec. 26. 01:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%

1.

Gyula nem ennyire hülye, hogy mint idegen, új ember odamegy edzésre és jé, hirtelen eltűnik a pénz.

Gyula besurranni szokott, vagy takarítónak kiadni magát.


2.Az edző ruhája nem a többiek öltözőjében van általában, hanem a saját helyén. Plusz az öltözőkben általában kulcsos vagy kodos zárak vannak.


3. A leírás után kimaradt a #rendőrség, #Debrecen kulcsszó. És nem is a politika rovatba írtad, bár arra tudom a választ (már mindenki ismeri ezeket a kérdéseket ott).


KamuLevike, ezt még gyakorolni kell.

2022. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy az edzőtöl vittem el, viszont elmondta neki az a sportoló, hogy eltünt a pénze és mindenki tudta, hogy az újgyerek volt.


Persze fél év mulva postán a boxterembe visszaküldtem a 7 ezret, hogy 900 volt a postaköltség. "Jó," üzlet volt, ilyen hülye csak én voltam.

Hogy a cím, biztos az edző odaadta e a károsult srácnak a pénzt, nem tudom, de én visszaküldtem.


Meg 2011-ben amúgy szintén Debrecenben egy iskola tornatermi öltözőjében felnőttek fociztak és pechemre kb.9 ezer forintok besurranva úgy hoztam el, hogy mikor léptem ki az öltözőből, akkor jőttek pont be és számonkértek, hogy mit kerestem bent. Megnézte mindenki a cuccát, akinek hiányzott a 9 rugó, számonkért, hogy hol a pénzem. Visszaadtam, mert tudtam, lebuktam. Ekkor beidegült és kaptam három olyan pofont tőle, hogy csak na, az edzőtöl is kaptam egy pofont. Nem hívtak rendőrt, hanem elzavartak, úgy hogy azt mondták, hogy többet meg ne lássanak a környéken.


Ezért fèltem már a 2013-as hülyeségemnél.

2022. dec. 26. 02:06
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen piti kis tolvaj bűnöző meg is érdemelné, hogy valaki végre jól elverje.

Levikét nem akarják már börtönbe küldeni, vagy mi van már? Van még folyamatban valamilyen eljárása?

Kicsit túl sok a szabadideje, most már illene visszamennie a kis fegyőrök gyöngyének a sittre.

2022. dec. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Istenem, akkora kis féreg vagy. Nem tudom, hogy megvert volna-e, de megérdemelted volna.
2022. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Allj le a lopkodassal ocsem, mert ha bekerulsz te tuti felso agyas leszel es az nem jo buli
2022. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyre írtad kérdésed.

A "volna" az Ezotéria/Jóslás kategóriába tartozik.

.

Még -tudtommal- életemben nem láttam akkori edződet, honnan tudhatnám, mit tenne?

2022. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

A kuzdosportedzeseken gyakorlatilag szerverhetik a fejed legalisan!!! Jo,h nem mentel vissza.

A lopast elitelem.

En krav magan jartam ugy,h nevettunk egy csoporttarsammal oran es az edzo ugy megvert,h honapokig santitottam a combom szegrugasa miatt. Tehat a lopasod miatt biztos,h szetvertek volna.

2022. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
Megdugott volna.
2022. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#7

A kmg-sek még úgy is meg tudják verni a gyereket, hogy balesetnek, önvédelemnek tűnjön. 😂😂😂😂😂🤙

2022. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Azok a régi szép idők, amikor a tolvajnak levágták a karját! Eszedbe se jutott volna lopni.
2022. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!