Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet Bihari Vikire...

Mennyire lehet Bihari Vikire hallgatni ?

Figyelt kérdés

Van fent több videó ami arról szól, hogyan tudod a társkeresőn az adott személyről kiszűrni, hogy valami nem oké vele,nem feltétlenül nárci,de inkább fuss


ha ilyeneket olvasol:

a barátaim szerint... a családom szerint...

Én ez ez ez ezt akarom látni, megkapni attól a nőtől

Majd kialakul,..majd eldől hogyan tovább..

Már mindent elértem, csak téged kereslek...


Képeket illetően is van gyanú

Pl oldalra nézz

Napszemüvegben van a képek felénél

"Viccesnek" beállított képek

Profi fotós által készültek

Rengeteg utazásos kép


Őszintén már kb 2 hónapja vagyok fent a társkeresőn és semmi mást nem látok, csak azt amit a Bihari Viki felsorolt,ennyire sok férfi van akitől futni kéne?



2022. dec. 26. 03:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem teljesen igaz. Egy beszélgetésben talán lehet intő jel, ha a másik mindig csak "én, én, én" és soha nen kérdez felőled semmit (ennek az ellenkezője is elég intő jel). De egy bemutatkozással kapcsolatban azt a kritikát megfogalmazni, hogy az illető magáról beszél benne? Komolyan? Arra van, hogy kapj egy kis ízelítőt, ami alapján tudsz valahogy a másikhoz szólni, egyáltalán el tudod dönteni, hogy akarsz-e.


A "majd alakul" és társait pedig inkább a defektes emberek formálták, akik összeszarják magukat, ha a másik egy nappal továbbra is mer velük tervezni. Amit viszont tudok szinte biztosra, hogy mikor beszélgetés közben egy felnőtt ember a saját céljairól úgy beszél, hogy majd egyszer, na abból kurvára nem lesz semmi. A "majd egyszer szeretnék gyereket" férfiak megkönnyebbülten sóhajtottak fel, mikor én kiböktem, hogy oké, én viszont soha. Azok a barátaim, akik állítsuk szerint majd egyszer elköltöznek otthonról, ha ez lesz vagy az lesz, az adott dolog megléte mellett is maradtak otthon anyuci nyakán. A majd egyszer a szinonimája annak, hogy "nem akarom, csak nem merem bevallani magamnak".


A képekkel kapcsolatos dolgokat nem kommentálom. Milyen szörnyű ember lehet az, aki profilból meri fotózni magát...


Inkább az ilyen túlhangolt diagnózisdetektor picsáktól kellene menekülni, de tőlük nagyon. Rettenetesen unalmas már, hogy mindenki arról cikkez és beszél, hogy hogyan ismerj fel és kerülj el toxikus, nárcisztikus, egoista, bipoláris, pszichopata és mindenféle embereket, mentsd az életed tőlük, mert megeszik a lelked... De önvizsgálatot senki sem hajlandó tartani, hogy lehet, hogy ő a szar ember és ő az a hiperszenzitív lóf*sz, aki nem bír konfliktusokat kezelni, mert ha valakivel szemben nincs igaza, az automatikusan toxikus és nárcisztikus lesz, de minimum címkézni kell valami mentális betegséggel, hogy megnyugtassuk magunk, hogy velünk aztán kurvára semmi baj, csak épp önvédelmet gyakorlunk.


A hideg csapkod az ilyen soyboyoktól (és girlöktől) nőként is.

2022. dec. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
68%

Nem tűnt fel, hogy mindenfajta fotót gyanúsnak tart? Az elsőnek van igaza!


Semennyire nem lehet rá hallgatni. Utánanéztél egyáltalán ki ez a röhejes csaj?

2022. dec. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
53%
Nezz mar ra hogy nez ki szegeny
2022. dec. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: szerintem az ilyen klisé-szerű, "összeszedtük az ismertetőjeleket", "12 pont, amiből tudod, hogy..." típusú jótanácsokra nem (vagy nem feltétlenül) érdemes hallgatni.

Egyébként én sok évig olvastam a kérdésben említett illető blog oldalát is, amelyből az derül ki: rendesen küzdött a párválasztással, párkapcsolatokkal stb.

Néha az az érzésem: olyanok akarják leírni a tutit, akiknek nincs annyi tapasztalatuk, nem igazán csinálták soha az adott dolgot, de "megmondják mások miképpen csinálják"...

2022. dec. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Csak a bolond hallgat az önjelölt mindent tudókra.
2022. dec. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
80%

Az élet nem olyan egyszerű, hogy "fehér-fekete" legyen.

Tehát: "ha ezt és ezt meg még azt is írja, akkor vigyázz", de ha "amazt írja akkor ok..." - bár rész-igazságokat esetleg tartalmazhatnak ezek, de túlságosan le van egyszerűsítve...

Sokszor az az érzésem, mint a különféle önsegítő könyvek kapcsán is: fekete-fehér módon vannak ábrázolva a dolgok, minden le van egyszerűsítve: "ha ezt csinálod, rossz úton jársz", ha amazt, "akkor jó"...

Hasonló a helyzet, amikor a gyerektelenek akarják megmondani a gyerekeseknek a gyereknevelési praktikákat, meg a 100% tuti módszereket, mindent.

2022. dec. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
76%
Vikinek a humorista szerep jobban állt, inkább standuposnak kellett volna elmennie. Ez a geczire bölcs vagyok és életed minden problémájához értek coach szerep borzasztóan álságos, most attól, hogy neki negyven évesen sikerült lefogynia meg bepasiznia, még nem lesz szakértő az élet minden területén...
2022. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
33%

Az elején, amikor csak írt, jópofa, tényleg jó írásai voltak.

Mióta átcsapott tanácsadóba, kerülöm.

2022. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
51%

Mióta végigjárta 18 éves kora óta az önismereti útját, pszichoterápiát, analízist, egy önazonos ember lett. Aki önazonos, azon nincs fogás, más nem tudja kontrollálni. Ezért kellemetlen személyiség azok számára, akik dominálni, kontrollálni, okoskodni, mindent jobban tudni akarnak.

Én jártam nála csoportba, online is, nem párkapcsolat miatt, de azért nem tudott segíteni, mert jelenbeli elakadásokkal dolgozik, nincs mögötte 10 év pszichológiai képzés, módszertan, az én problémám, mint a társadalom 90%-nak a múltban keresendő. Kötődési minta, rossz családi kapcsolat, önbizalomhiány. Ezt nem videók alapján tudod feldolgozni, ahogy a pákapcsolati gondokat. Magyarország legjobb segítőjének tartom, aki ahogy magáról fogalmaz, egy előszoba. Több ilyen kellene, de inkább a Szabó Péter, meg a többi istennő leszel 2 nap alatt megúszós dolgokat választja a gyorséttermi magyar nép. Hogy az évekig tartó szenvedés maximum 1 nap alatt múljon el.

De van, aki még itt tart. Az ő dolga, csak ugye megy a csodálkozás, hogy miért nincs pasija, miért szerencsétlen, stb.

2022. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
*pákapcsolati gondokat sem
2022. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!