Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki valamit tesz, ami kiderül róla, ezért minél nagyobb figyelmet fordít arra, hogy ezt látszólag nem megtörténté próbálja tenni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami erősen megváltoztatná a környezete eddig róla alkotott véleményét. Ilyenkor bizonyos ismerőseivel képes lehet eljátszani, hogy nem is ismerik egymást?
2022. dec. 26. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
46%

Én ugyanezt csinálom.



A kollégáknak pl. sok közül nincs ahhoz, kivel létesítek viszonyt, azonban, ha megtudnák, közel sem lenne olyan jó a viszonyunk, mint eddig...


Vannak olyan helyzetek, mikor valóban úgy kell tenni, mintha semmi sem történt volna, másképp nem megy.

2022. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1

Olyanról írtam, hogy olyan emberek lettek ismeretlenek számára akikkel a "tettet" végrehajtotta.

2022. dec. 26. 15:22
 3/26 anonim válasza:

Első vagyok, ha azt nézzük, igen, úgy teszek, mintha levegő lenne, letiltottam.


Napi szinten fogjuk egymást látni továbbra is, de nem számít, mert lezártam.

2022. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy nem tudja elfogadni magát, nem tudja a felelősséget vállalni, plusz a negatív véleményeket sem tudja kezelni, ezért inkább tilt, ha valamit, valakit nem akar hallani. Mert nem tudna reagálni. Önismeret és önbizalom teljes hiánya.
2022. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

Ezt így gondolom. Viszont nem hathat ki az egész életére? Például félelem, hogy visszaélhet azzal amit tud róla a másik fél? Később nyomaszthatja, hogy nem volt őszinte, már beszélne róla, de az illető pl, meghalt? Ilyenekre gondoltam.

2022. dec. 26. 15:52
 6/26 anonim válasza:
0%

4es, miért is szemelyeskedsz? Ismersz talán?


Fogalmad sincs, miért folyamodtam ehhez...

Ha van benned annyi, legalább érdeklődsz, de így a véleményed egy nulla, mivel a teljes sztori hiányában alkotsz rólam véleményt!


Ennyit érsz

2022. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#6


4-es a kérdésre adott választ. Viszont, ha magadra vetted, valószínű baj lehet a toronyban, vagy csupán a szövegértéssel van problémád.

2022. dec. 26. 15:55
 8/26 anonim ***** válasza:
Konkrét helyzettől és dologtól függ. Ha rossz társasággal lógtál, csináltál hülyeséget, rájöttél, hogy nem volt jó és most próbálod leépíteni a társaságot, meg jóvá tenni a dolgokat akkor pl. díjaznám azt, hogy rájöttél, hogy az rossz volt és változtatni akarsz. Ha mondjuk lefeküdtél a barátnőd pasijával és most próbáljátok elsikálni a dolgot, akkor viszont patkányságnak gondolnám. Ugyanakkor nem igazán tudok hibáztatni senkit, akinek volt egy sötét folt az életében amit próbál eltitkolni.
2022. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

6-os, miért vetted magadra?

A kérdésre válaszoltam. Viszont te személyeskedtél, hogy kipécézted a válaszomat és konkrétan megszólítottál.

Azoknak, akik így játszmáznak, komoly önértekelési gondjai vannak az én vélemenyem szerint. Ez volt a kérdés, hogy mi a véleményünk.

Van baj veled rendesen.

Vállalom a felelősséget azért, amit leírtam

Azzal viszont neked van dolgod, hogy te hogyan reagálsz rá. Az már nem az én felelősségem, hogy hogy értelmezed.

2022. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

5.

De, nagy valószínűseggel a rosszul rözgődött minták hatással lesznek a későbbi életére is. Nem egy ilyet láttam, én magam is gyógyulófélben lévő megfelési kényszeres vagyok és a "vajon mások mit fognak gondolni" mondat határozott meg sokszor.

2022. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!