Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha részegen látszólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha részegen látszólag vonzódott hozzám, akkor józanul is kellhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban voltunk, korábbról ismertük egymást közös barátokon keresztül. Nekem régebben is tetszett, de valahogy mindig elkerültük egymást. Most a buliban viszont sokat táncoltunk együtt, aztán a többiektől különvonulva voltunk órákon át. Összebújva, ölelkezve, de nem feküdtünk le. Amiatt volt, mert ő valamennyire részeg volt (nem volt teljesen szétcsapva), én is ittam de nem olyan sokat. És féltem, hogy mivel ő többet ivott, lehet másnapra már nem akar tőlem semmit. Beszélgettünk is sokat, nyilván nem a világot váltottuk meg, szóval nem csak testi része volt a dolognak -de mondom az se volt sok, mert próbáltam magamra vigyázni.

Az este végén mondta, hogy valamikor találkozzunk amikor egyikünk sem iszik, és azóta is írogatunk egymásnak, viszont nem beszéltünk meg találkozót. Tudom, hogy nincs neki se párkapcsolata.

Bízhatok abban, hogy józanul is kíváncsi rám szerintetek, vagy inkább összebújni volt jó részegen?


2022. szept. 14. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki a férfi, ki a nő?
2022. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első: jó kérdés. Korotok egyébként?
2022. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a nő, ő a férfi. Én 28 ő 29
2022. szept. 14. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
És ezt ilyen idősen nem tudjátok megkérdezni egymástól hogy akkor most mi van tali vagy nem tali?
2022. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem akarok nyomulni -nincs sok önbizalmam, és félek hogy "elriasztom".

Írásban feldobta hogy jaja ezt majd személyesen kifejti de ennyi

2022. szept. 14. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen, lehet hogy nem. Vannak olyan ferfiak, akiknel megfelelo mennyisegu alkohol megszepiti az amugy neki nem feltetlenul tetszo noket, en pl. ilyen vagyok.


Szerintem nincs mitől felned amugy, legyel kicsit batrabb, ha tetszik neked es szeretnel valamit, te is kezdemenyezhetsz.

2022. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Elnéztem volna a kategóriàt, ez a tini talán ?
2022. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a férfi, órákon át ölelgettétek egymást, és most is írogattok, akkor szerintem leesett már neki, hogy Te nyitott vagy a dologra. Ha nem kezdeményez napokon belül, akkor szerintem sose fog.
2022. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Részegen, drogosan, vagy gyógyszerek hatása alatt mindenki megszépül az egyén szemében, mert megkavarodnak az ingerek belül.
2022. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van az a lány kategória, hogy valamennyire bejön, de valami miatt nem kell se tartósra, se alkalmira.

Illusztrációként, nálam ilyen a "kedves, vékony, de 0 mell" vagy a "kedves, csinos, de nem szép arc".


Még egyetemistaként velük játszódott le hasonló történet, ha buli volt... Piásan az ember nehezebben tud egy vele szimpatizáló nőt elutasítani, pláne akkor, ha tényleg csak épp nem jön be.

2022. szept. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!