Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy lánnyal, látszólag normális, de problémás családból származik (apja felakasztotta magát, bátyja börtönben ült, a nővére egy c. gyerektől terhes), van értelme folytatni, ha komoly kapcsolatot szeretnék, normális családot?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ismertem meg, láttam az önéletrajzát (2-el érettségizett, eddig csak pár hónapos alja munkahelyei voltak), problémás családból származik, amiről nem tehet, de azért mégiscsak ezt a mintát látta, és ha komolyra fordulna (pl. lenne gyerekünk), akkor a családját valamilyen szinten el kellene viselni...


Mondogatja, hogy neki ez az élet nem tetszik, és 17 éves korától próbál kitörni belőle, normális életet élni (nyilván nem könnyű, középsuliban elkönyvelték már az elején, így a továbbtanulásról is lemaradt, és ezért munkahelyen is nehéz elhelyezkedni).


Ránézésre normális, tud viselkedni, ami kicsit kirí, hogy a beszéde kicsit furcsa (a hangok kiejtése olyan elmaradott tanyasi, ami nem zavar), illetve 8 évesen kezdett cigizni, 10-től folyamatosan, amiről nem bír leszokni, ez már jobban aggaszt, mert pl. a nővére 6 hónapos terhes, és egy az egyben cigizik - én azért így nem vállalnék vele közös gyereket...


Valakinek volt hasonló tapasztalata? Van esély vele normális családra?

Ő 25 én 31.


2021. dec. 16. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Alapszabály, hogy nem családtagok alapján választunk párt. A család kevés helyen fenékig tejfel, egyrészt sok családban akad legalább egy zűrös nagybácsi, másrészt eleinte teljesen jó fejnek és rendezettnek tűnő anyós/apósjelöltek is képesek néhány hónap után mérgező piócává vagy sárkánnyá válni. Az a fő, hogy a párod és te hogy álltok hozzájuk.

Esetben maga az ember zavarna, hogy gyerek korától cigarettázik, hogy semmi szakmát nem tud felmutatni, csak alja munkahelyeket.

2021. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Keress mast :)

Vagy ennyire top csinos hogy a hozzá tartozó!! Züllött senki családját is bevállalod ?

Aki terhesen cigizik ez a legalja

2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A puding próbája az evés.

Ha tényleg biztosra 100% akarsz menni akkor sajnálom,de az lehetetlen.Különben nem válna senki 5,10,20 év után.

Ellenben ha hosszabb időt vagytok együtt,mondjuk 2 en külön egy lakásban,akkor megtudhatod hogy milyen is valójában.Tudatosan megjátszani vagy félrevezetni nem fog tudni,mert előbb utóbb önmagát fogja adni.Ebből valamnnyire tudsz következtetni hogy mi várható a jövőben.

2021. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megnézném a csajt, hogy ennyi suttyó proliság mellé még bevállalod. Képzeld, arra is van megoldás, ha beskatulyáznak a tanárok, csak a megoldáshoz nem kellene sík butának lenni. Ez egy ostoba, tanulatlan suttyó. Ez a valóság.
2021. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Vagy ennyire top csinos"

Eredeti igazi vörös, és nagyon szeplős, tehát kirí a tömegből, és ez nekem nagyon bejön :)


"maga az ember zavarna, hogy gyerek korától cigarettázik"

És erről Ő mégis milyen szinten tehet? - A szülei nem foglalkoztak vele, és a 14-15 éves züllött bátya nem is tudom, biztos jó poénnak tartotta, hogy a 8 éves húgának cigit ad... Ha az itteni 17-20 éves felnőttek "csak kipróbálni szeretném, nem szokok rá" tipusú kérdéseikkel eljutnak a rászokásig, egy 8 éves gyerektől mégis mi várható?

2021. dec. 18. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire közeli kapcsolatot ápol a családjával és mennyire tartja a családtagjait normálisnak. Ha ő maga normális is, az baromi nagy intő jel, ha pl. azzal semmi baja nincs, hogy a nővére terhesen cigizik, ha nem tartja a bátyja által elkövetett bűnt annyira rossznak, ha egy böfögésükre rohan segíteni, akkor is, ha elítélhető dologban kérnek tőle segítséget). Egy esetben, ha egyértelműen próbál máshogy viselkedni, én megpróbálnám.
2021. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És erről Ő mégis milyen szinten tehet? - A szülei nem foglalkoztak vele, és a 14-15 éves züllött bátya nem is tudom, biztos jó poénnak tartotta, hogy a 8 éves húgának cigit ad... Ha az itteni 17-20 éves felnőttek "csak kipróbálni szeretném, nem szokok rá" tipusú kérdéseikkel eljutnak a rászokásig, egy 8 éves gyerektől mégis mi várható?"

Téged is zavar a dolog (legalábbis a kérdéskiírásban még ezt állítottad).

2021. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan embernek tűnsz, akinek szökőévente egyszer jön össze valami barátnőféle, aztán most ezerrel parázik, miben kell megalkudnia. Rengeteg rendezett életű 25 éves nő van. Szedd magad össze és keress közülük egyet, akivel bejöttök egymásnak.
2021. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!