Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen lelkű...

Szerintetek milyen lelkű ember képes vágóhídon dolgozni ?

Figyelt kérdés
Én tuti nem csinálnám ezt még ingyen se, sajnálnám szegény állatokat így látni szóval bizonyára az érzékeny lelkizős emberek nem valók oda nem sírhatják el magukat munka közben elég durva lenne elhiszem
2022. dec. 30. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy munka, nem a lelki üdve miatt csinálja az ember.
2022. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Eszel húst?

Mert ha igen akkor ugyan olyan vagy!


Én eszem húst , de nem is gondolok úgy a haszonállatokra mint a házi kedvencekre.

2022. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Normális?
2022. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ingyen ők se csinálnák. Eszel húst? Vagy ha nincs állat formája az már jó?
2022. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
A párizsinak nem fáj, ahogy beleharapsz, de annó disznó korában le kellett őt is ölni, kedves kérdező.
2022. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Milyen ember dolgozik patológián? Aki nem bírja ne csinálja, ennyi. Ezt egy haverom mondta, aki azt csinálja. Teljesen normális srác, ugyanúgy, mint a hentesek.
2022. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Pont olyanok, mint akik egy telefont nyomkodnak, amit napi 20 órában dolgozó, éhbért kapó, egymás hegyén hátán a gyárban alvó gyerekmunkások raktak össze.


Kérdező, ha neked van telefonod, akkor bizony te is támogatója vagy a rabszolgamunkának.

2022. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Akármilyen, kivéve nyilván azokat, akik ezt nem bírják. De nem kell hozzá semmilyen speciális lelkület, a többségnek ez is csak egy munka, mint bármelyik másik.
2022. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

En vega vagyok, de szerintem ez tök független attól, hogy valaki mil,en ember. Max annyit gondolok róla, hogy nem erzékeny gyomrú.


Nem kell ítélkezni rögtön, csak mert valaki nem az én életfelfogásom szerint él.

2022. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted milyen lelkuletu ember negy politikusnak Magyarországon?


Szerinted milyen lelkuletu emberek iranyitjak a szerencsejatek ipart?


Szerinted milyen lelkuletu emberek uszitanak egymasnak testvernepeket, hogy a profit nojjon?



Tessek, kapasbol 3 ertelmes kerdes, a tiednek viszont nincs. Egy olyan munkat probalsz kritizalni, amit ezen a szinten nem tehetsz meg. Ez olyan mintha a pékeket szidnád pl... aki pék az rossz, igaz? Aki hentes, az rossz ember? Aki vágóhídon dolgozik az szar ember?


De akik a döntéseikkel milliók életét teszik tönkre az oké?

Gondolkodjál már ember.

2022. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!