Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: tolerálható, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: tolerálható, ha egy lány szándékosan szeretne ducibb lenni?

Figyelt kérdés

Híztam valamennyit a télen, de tetszik a változás, nőiesebbnek érzem magam. Ezért elkezdtem hízókúrázni, hogy feljöjjön még pár kiló, hogy még kicsit teltebb legyek.


Nem vagyok vékony, de nem is kövér: 162 cm vagyok és 61-62 kiló.


Szerintetek rossz, hogy szeretnék kicsit teltebb lenni? Akinek mondtam, srácok, elég furcsán reagáltak.


Mit gondoltok?


18/L



2017. márc. 15. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez az alakodtol függ, meg attol h ki néz. Kép nélkül nehéz megmondani h látszik e valami vagy nem. Jól áll vagy sem. Személy szerint inkább legyen egy lány kerekebb mint csont és bőr. Csinálj magadrol képeket tükör elött és időnként ismételd hogy lásd a változást szemléletesen. Milyen hizó kura amugy?
2017. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a testtömeg indexed, az ideális súlyod 56,95kg lenne, a szélsőértékek 48,6-65,3kg. Azt meg ugye mondanom se kell, hogy a túlsúly milyen egészségügyi kockázatokkal jár...
2017. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A "túlsúly" azért egy elég tág fogalom. Benne van a 66 meg a 266 kg is.

És nem hiszem, hogy mondjuk 70 kg-nál 5 kg túlsúllyal bármi kockázat fennállna.

2017. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagy kövér?

Alacsony vagy 18 évesen 161-162cm mekkora már?

Mi vagy te egy patkány?

15 évesen vagyok 168 és nem csak tespedek és zabálok télen mint te, hanem sportolok.

Örülhetsz ha találsz valami ürgét magad mellé aki tolerálja a zsírpárnáid, és az önromboló életmódot.

Szánalmas.

L

2017. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
87%
4-es válaszoló,már megbocsáss de senki nem saját magának dönti el hogy milyen magas legyen,s fogadjunk hogy a kérdező több pasit találna magának mint te,mert ha téged valaki megismer,szerintem imádkozik hogy ne találkozzatok mégegyszer
2017. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Hehehe, igen?

Sajnos ez nem így van, akármennyire szeretnéd.

Megismernek és a reálisan gondolkodó, nyers humorú lányt látják bennem, nyelvvizsgával, matematika szakon.

Sokra fogom vinni, ellentétben vele.

Majd ha a túlsúlytól gondjai lesznek, örülhet.

2017. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Felsorolnád a 162 cm mellé, 65 kg-val szívrohamot kapó emberek számát? Nagyon örülnék neki, ha valamiféle adattal alátámasztanád (nem nagyon értelmes) véleményed.
2017. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

Így még nem fog, még 18 éves.

De ha ez változik.

Mi van ha tovább tesped?

Nem sportol?

Csak eszik?

Az nem vezet jóhoz.

De hát, kit érdekel, hogy mi lesz a drágával, talán majd észbekap.

2017. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezel valamit, amiről fogalmad sincs igaz-e.

Szerinted, nem lesz sikeres az életben, mert ducibb, mint te jónak látod.


Szerintem veled jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóval több gond van mint a kérdezővel :D

Egy felsőszintű nyelvvizsgával

4.6-os átlaggal

Angol előrehozott emelt érettségivel (92%)

Rendelkező, túlsúlyos fiú.

2017. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Szerintem teljesen okés ha nőiesebb akarsz lenni, de muszáj hozzá sportolnod. Egy idő után jelentkezik a narancsbőr, plöttyedt leszel, és az már nem szép :(

Amúgy izommal is lehetne ,,nőiesíteni", pl. fenéken nagyon jól mutat :D

2017. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!