Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik illik rád leginkább...

Melyik illik rád leginkább akkor, ha utcán, boltban, stb. találkozol egy ismerősöddel?

Figyelt kérdés
Bárkivel. Akkor máris odamész hozzá és egyből beszédbe elegyedsz vele, vagy azt csak a közelebbi ismerőssel, esetleg inkább csak köszöntök egymásnak és nem beszélgettek, vagy inkább kikerülöd.
2023. jan. 1. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ attól, hogy ki az az ismerős, milyen viszonyt ápolunk.

Ilyen tekintetben konkrét és általánosító választ nem lehet adni a kérdésedre.

Legfeljebb akkor ha az összes ismerősömet felsorolom neked egyessével az összes lehetséges élethelyzetben, amikor találkozhatok velük...

2023. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki az ismerős, meg hogy én mennyire érek rá. Van hogy odamegyek távolabbi ismerőshöz is és ha úgy alakul beszélünk pár szót. Ha sietek, valószínűleg inkább elkerülöm, főleg ha tudom, hogy sokat beszél. Van néhány ismerősöm, akihez mindenképpen odamegyek, legfeljebb megmondom neki, hogy sietek,de örülök, hogy látom.
2023. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős és helyzetfüggő.

Ha mondjuk egy családtagommal találkozok egy olyan helyzetben, hogy mondjuk nem éppen sietek valahova, akkor megállok vele beszélgetni.

A barátaimnak általában csak köszönni szoktam.

2023. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha rokonnal vagy közeli hozzátartozóval találkozok, akkor köszönni szoktam, néha leállok vele beszélgetni.


Volt kollégáknak, régebbi ismerősöknek még köszönni sem köszönök.

2023. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb félelmeim közé tartozik, hogy ismerőssel találkozok valahol. Ha megtörténik, megpróbálom elsunnyogni. Pont a minap futottam össze egy étteremben egy volt osztálytársammal. Nagyon kellemetlen volt, mert nem voltam 100%-ig biztos benne, hogy ő az, csak ismerős volt nagyon, erre látom, hogy ő is néz, erre oda biccentettem neki, aztán már jött is az asztalunkhoz, szerencsére mi már mentünk is, úgyhogy nem kellett sokáig beszélni vele. Utáltam már az iskolában is.
2023. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon introvertált vagyok, a nyitást mindig a másikra hagyom. Kivéve ha nagyon kedvelem az illetőt és felszabadult szoktam lenni a társaságában.
2023. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszönünk és ennyi
2023. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában próbálom kikerülni az illetőt. Nem szeretek csak úgy, váratlanul összefutni az ismerőseimmel az utcán.
2023. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy kerülöm, vagy csak köszönés, és ennyi. Nincs értelme ezeknek a bájos csevejeknek: ő is-, én is élem az életemet, úgysem fogunnk elmenni együtt moziba, enni, sehova sem, akkor miért kell nagyon tudnunk egymásról bármit is?
2023. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor előfordul, hogy ismerős valaki, de nem tudom honnan. Az a legkomolyabb, amikor észrevesz, odajön és beszélgetünk, én meg nem tudom ki az. Pl. három hete boldogan üdvözölt valaki egy üzletben, aztán németül kezdett beszélni hozzám, de én nem beszélek németül. Aztán angolul váltottunk pár szót, mondtam, hogy mennem kell, mert kint várnak. Két hétig gondolkodtam, hogy ki lehetett az. (rájöttem)

Ilyenkor nem tudom, hogy tegeződünk-e, nem nagyon merek semmit mondani, kérdezni. Volt már, hogy pl fallabdázásra terelődött a szó, kérdeztem , hogy ismeri-e az x helyet, mondja, hogy dehát velem játszott ott múltkor. Szóval elég kellemetlen helyzetek vannak.

Persze van akit megismerek.

2023. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!