Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál/hogy kezelnéd,...

Mit csinálnál/hogy kezelnéd, ha mindenedet elvették, ami neked fontos, és örömödet leled benne?

Figyelt kérdés
Nincs bajom, csak elméleti kérdés...
2023. jan. 1. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fideszre szavaznék.
2023. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*A fideszre szavaznék újra.
2023. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék újabb örömszerzési lehetőséget, elfoglaltságot, tevékenységet.
2023. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Visszaszerezném. Egyébként a legtöbb dolog ami kedves nekem, már a fejemben van és soha, senki sem tudja elvenni tőlem, csak az életemmel együtt
2023. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Megtörtént.

Fél év alatt veszítettem el mindent, családomat,lakásomat, hobbim által összegyűjtött anyagaimat.Barátaim pedig természetesen bajban szépen elillantak.

Nincs senkim. Dolgozom,szépen rakom össze magam,de nem tudok visszakapaszkodni. Tudomásul vettem.

2023. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Az 5. válasz beküldőjének: Fogadd minden emberi tiszteletemet és biztatásomat, hogy ismét sikeresnek érezhesd magad és elérd azokat a célokat, amelyeket jóhiszemű célként tűzöl ki magad elé!
2023. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5

Már az, hogy dolgozol rajta, hogy visszaszerezd, magában egy eredmény!

Kitartás!

2023. jan. 1. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

#5

Köszönöm a biztatást:)

Tulajdonképpen azt értékelem,hogy az egészségem, a humorom és az összes tudásom megmaradt.Ezeket nem tudta az élet,illetve kedves emberek elvenni..

De tapasztalat az,hogy tárgyak,anyagiak de még emberi kapcsolatok sem állandóak, így nem kell ezeket görcsösen tartani...

Vissza nem tudok lépni ahonnan indultam, lakásom sosem lesz már,ezért ismerkedni sem tudok /mai elvárások/. De legalább derűsen élek,tudom kinek és minek hol a helye,az értéke....

2023. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz valahogy, eddig mindig volt valami...
2023. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztoikus filozófiát tanulok egy ideje. Zénó, az alapitoja a hajotoresben kezdett el filozófia után menni és attol jött rá hogy dolgozza fel ezeket. Epictetus rabszolgának született, mégis nagy bölcs volt és megtanulta értékelni a dolgokat és hogy mi számít. Szóval hálás lennék hogy élek, és új életet kezdhetek. És sokat tanulnék az esetből. Nagy áldás tud lenni egy ilyen dolog is.
2023. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!