Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ezzel a hatalmas...

Mit csináljak ezzel a hatalmas irigykedéssel?

Figyelt kérdés
Olyan tanácsra lenne szükségem ami azt segíti, hogy fogadjam el a dolgokat és csak sodródjak és alkalmazkodjak. ha meg vmi nem sikerül akkor azt fogadjam el. Tehát ehhez kérek tanácsot, köszi

2023. jan. 2. 17:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
a meditálás nem vált be így azt senki ne írja és a hitet se.
2023. jan. 2. 17:08
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy irigy, vagy rád irigyek?
2023. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok irigy mivel nekem semmi se jön össze ami másoknak simán megy
2023. jan. 2. 17:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyre kell rakni az önértékelésed, hogy megértsd hogy nem kell olyannak lenned mint mások. Persze nyilván ezt így kimondani sokkal könnyebb mint ténylegesen abszolválni.
2023. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem ez a lényeg. Semmi köze az önértékeléshez, nem befolyásolja.


Szóval konkrétan az van hogy körülöttem mindenki utazgat, viszont nekem ez sehogy se akar soha összejönni, max akkor jöhet össze ha valaki hajlandó magával vinni De ha én akarnék szervezni az sose jön össze.

2023. jan. 2. 17:28
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Még a pöcsöd is kicsi, mi?!
2023. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont az önértékeléshez van köze, és ez az utolsó hozzászólásodon is mindennél jobban látszik.
2023. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
akkor hidd ezt, nincs kedvem magyarázkodni, tényeket közöltem és nem azért íeram mert semmire se tartom magam
2023. jan. 2. 17:57
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igaz hogy semmire se tartod magad, miért hiszed hogy "én akarnék szervezni az sose jön össze.". Ez a magad semmire tartásának iskolapéldája.
2023. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél soha irigy. Ez egy felszínes dolog, amit másokról látsz. Lehet azt látod, utazgat, éli a világát. De lehet hogy pl. a szerelemben boldogtalan. Nem találja helyét, otthon nem tud pihenni, inkább kényszerből elutazik minden ünnepen valahova. És ha mondjuk te azért nem utazgatsz, mert nem telik rá, gondolj azokra, akik mondjuk munkájukból kifolyólag vannak állandóan úton, és alig várják, hogy néha haza érjenek.
2023. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!