Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm külföldre "akar" költözni. Soha semmit nem tanult. Még magyarul is rosszul beszél. Mondtam neki, hogy tanulni kéne a német nyelvet. Ő nem tanul semmit. Már elkezdte, de feladata. Emellett nagyon szemtelen, rossz a magatartása. Hogyan gondolja, hogy így sikerül neki elmenni innen? Egyszer Németországba, egyszer Svájcba, Ausztriába akar menni. Van, hogy sehova. Itthon akar maradni.
2023. jan. 2. 19:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Utána meg azt mondja.
2023. jan. 2. 19:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig van, aki a kudarcaiért a hazáját okolja, ezek többsége aztán pofára esik külföldön.
2023. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy borsodi zsákfalunál lehet jobb lesz neki ott
2023. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem Borsodi. Veszprém megyei.
2023. jan. 2. 20:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy írt rám messengeren, hogy hogyan tudna kijutni, milyen itt az élet. Németországban élek. Én amúgy utálom őt iskolában mindig bántott. Egy nagy kirekesztő, gyűlölködő ember. Pedig ő is egy kisebbséghez tartozik.
2023. jan. 2. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez az oldal is teli van ilyenekkel. Abszolút lúzerek, buták, hisztisek, zéró munkakedv vagy törekvés, de mind meg van győződve, hogy ha ő Németországba született volna, akkor csilliárdos lenne és nagymellű modell nője lenne, meg sportautója.

Minden kudarcukért az ország a hibás és ezt dobálják oda-vissza egymás között. Közben tanulni nem akarnak, fejlődni, semmit. Csak itt előadni, hogy az ország így, meg úgy.

2023. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő legalább megpróbálja. Ha nem akarna menni akkor meg az lenne a a bajod.
2023. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Pont nem szeretném azt, hogy Németországba jöjjön. (Mondtam már hogy utálom.) Neki Oroszországba, vagy az arabokhoz kéne menni.
2023. jan. 4. 14:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem raktam vesszőt. Bocsi.
2023. jan. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!