Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért rettegnek...

Egyesek miért rettegnek attól, hogy egy pszichológus vagy asztrológus ismerősük elemzi őket?

Figyelt kérdés

Miért gondolják, hogy elemzik őket? És ez miért ennyire ijesztő számukra, amikor ők is emberek, ráadásul segítők?

Én nekem több pszichológus hallgató és asztrologus ismerősöm is van és sosem féltem tőlük vagy hogy megtudnak valamit rólam. Ez a barátság része, hogy megismerjük egymást.



2023. jan. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a rettegnek a megfelelő kifejezés. Egyszerűen nem mindenki szereti, ha - főleg kérés és/vagy beleegyezés nélkül - elemzi bárki is.

Mellesleg, külön kérés/beleegyezés nélkül elemezgetni valakit kb. az a kategória, mint kopogás és köszönés helyett rárúgni az ajtót és odasz@rni az asztalára.

2023. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem egy asztológus ne mondja mrg hogy én milyen vagyok csak a bolygók állásából... egy pszichológus azért már más
2023. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehát minden ember elemzi a másikat és senki sem kérdezi meg, hogy gondolhatok-e rólad valamit a fejemben? Lehet-e vékeményem rólad? Mert mindenki kialakít egy képet az emberekről magában.

Ráadásul csomó dolgot félre is értelmezhetnek, ráprojektálják a problémáikat, míg aki tanul az emberről, tisztábban látja és nem ítéli el.

2023. jan. 2. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nincsenek olyan barátaim akik hisznek az asztrológiában, nem azért mert félek tőlük, hanem mert nem jövök ki az ezósokkal.

A pszichológusokkal semmi baj nincs.

2023. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Undorito,h egy baratom gyakorlatilag kielemzetet mindenkit a pszichologus barstjaval. Semmi koze a lelki vilagomhoz.

Meg is mondtam neki,h sose talalkozom a kis barataival.

2023. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Hogy mi fog kiderülni. Maguk előtt is tagadják a hibáikat.

Ha valaki elmegy oda, az már az önfelvállalás kezdete, a gyógyulás útja.

2023. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!