Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a személyiségem vagy...

Csak a személyiségem vagy valami nem oké?

Figyelt kérdés
Nem érzek empátiát emberek iránt. Állatok iránt viszont igen. Nagyon könnyű megbántani, nem viselem a kritikát. Mindenkinél jobbnak hiszem magam. Ha veszekedek csak az számít hogy igazam legyen. Hiszékeny vagyok. Gyerekként csendes és visszahúzódó voltam, akkor rengeteget cikiztek. 4álltalánosiskolába jártam mert nem fogadtak el. A félénk kislányt csak meglopták és cikizték, nem voltak igazi barátaim. 6.második félévébe változáson mentem át. Ki mertem állni magamért egyre többször. Ha úgyéreztem igzságtalan ami történt ugy visszaszóltam a tanárnak hogy csak na. Az előző énemtől teljesen eltérőlettem. Alsóba majdnem kitűnő voltam. 2 db 4esem szokott lenni csak. De a 6.ba már közepes lettem. rengeteg 5ös és rengeteg 1es, ebből lett meg a 3as. Nem érdekelt. De most sem. Akik a barátaim az a kevés ember, bennük nem látok semmi hibát, bármit elnézek nekik. Imádok új barátokat keresni de csak kihasználnak, mert bármit elhiszek. Amit még szeretek a versenyek, nekem nem az számít hogy nyerjek, hanemhogy mindenkit legyőzhessek.

2023. jan. 4. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindegy, hány éves vagy. Ha max.18-20, akkor ez valami kamaszkori zavar, és még kinőheted.
2023. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20felett
2023. jan. 4. 09:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom számít e de töltöttem IQteszt nemrég (a mensa oldalán) 92lett.
2023. jan. 4. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
A 92 elég kevésnek tűnik, pedig annyira nem lehetsz buta, mert az önismereted kifejezetten fejlett. A buta emberek nem szokták ilyen tisztán látni magukat és a hibáikat.
2023. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem lehetsz valami kellemes társaság. :D


Ez amúgy manapság divat ("Jajj, én utálom az embereket, csak az állatokat szeretem, mert ők a tiszta lelkűek, brühühü."), szóval vélhetően birka és bunkó is vagy. Elég rossz kombináció.

2023. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon szélsőséges vagy.

Ha nem írod az életkorod, akkor én azt hittem volna, hogy épp a tinikorszakban vagy.

Szerintem próbálj meg ne ennyire fekete-fehéren gondolkodni. Senki sem szent, és nem jó túl elfogultnak lenni. És az új ismerősök között sem lehet mindenki rossz.

2023. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Akár egy ez a személyiséged, akár nem, neked magadnak kell dolgoznod rajta, ha teljes életet akarsz élni.


A gyerekek jók abban hogy kiszagolják a mentális problémákat, vagy az egyéb rendellenességeket (pl autizmus) szóval lehet hogy ezért nem fogadtak el. A gyerekek sajnos ilyenek, de ez nem jelenti azt, hogy örökre kirekesztett leszel. Pláne ha elmész pszichológushoz, aki segít kibogozni hogy mitől vagy komplexusos, gátlásos.


Szerintem te is érzed hogy nem jó így élni, szóval ahelyett hogy megrekedsz ebben az emberkerülő életmódban, minél előbb tegyél azért hogy jobb legyen. Persze igazságtalan, és szar dolog hogy piszkáltak általánosban, de nem éri meg az életed hátralevő részét megnehezítened azzal, hogy nem lépsz ki az áldozat szerepből. Csak magaddal cseszel ki ezzel.

2023. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emberkerülő. Sokat járok szórakozni és emberek közé csak a legtöbben utálnak
2023. jan. 4. 11:21
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha kifejezetten utálnak, akkor annak biztosan van oka.

Ha csak simán nem kedvelnek annyira (ami tök normális, senkit se kedvel mindenki) az még messze van az utálattól.

Valószínűleg teszel valamit, amiért ez így van.

2023. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom miért, megkérdeztem egyszer. azt mondta az illető azért mert hülye vagyok.
2023. jan. 4. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!