Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, hogy nincs gyerekem ?

Ciki, hogy nincs gyerekem ?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek volt 4 évvel ezelőtt egy elég durva szakításom, depressziós voltam és csak tavaly kezdtem el ismerkedni . Az előtte való próbálkozások elég hamar kudarcba fulladtak sose éreztem hogy össze akarok jönni velük . Tavaly egy nagy vágyam vált valóra elkezdtem kavarni valakivel , akivel mindig is akartam . Sajnos nem jött össze annyira a dolog ahogy akartuk így nem lett belőle komoly kapcsolat . Folyton szomorú vagyok , hogy mit ronthattam el az illetővel hiányzik is picit de közbe fejbe úgy gondolom ha nem ment nem kellene erőltetni .

Nagyon vágyom már a családra , szerelemre , gyerekre , hogy elköltözhessek. Ráadásul mindenki csesztet hogy még mindig nincs senkid ? Ki fogsz futni az időből . Előttem tesznek másra megjegyzést hogy de fura hogy nincs senkije. Vagy valakinek nem lehetett gyereke annyira sokat várt vele . Nyomoréknak érzem magam , hogy nem haladok semerre . És a szülői házban élek ennyi idősen . 28/N


2023. jan. 4. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Egyrészt a korod is OK még, másrészt rajta vagy az ügyön. Türelem, ne görcsölj rá, attól csak rosszabb lesz.

2023. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!kicsi depressziót érzek nálad.

Sztem nincsbaj vele,de mivel volt már kapcsolatod így más ,az lenne a nagyon fura ha még nem.lett colna soha senkid.

Megjegyzem ha nekem kelpene most keresnem párt én tutinem tudnék olyan fura világot élünk.A fiuk se szivesen randiznak mikor egy este 50 ezer..

Énse költöznek el egymagam.külön.minek?

Tök fölös pénzkidobás..gondolom dolgozol mar segítessz a szüleidnek

Éled a saját életed

2023. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki! Sokkal nagyobb ciki viszont az, hogy folyamatosan másoknak akarsz megfelelni! Nem lesz saját életed, de ha neked ez a szellemi és társadalmi igényed, akkor állj be annak a végtelen sornak a legvégére, amelyikben a boldogság tévképzetében szédelgők ácsorognak előtted időtlen-idők óta!
2023. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2023. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
0%
Ez nem a ciki-nem ciki kategória. Rossz emberekkel vagy körülvéve, akik csak az elvárásaikat szajkózzák miközben szarnak a valós körülményekre. Jó lenne elköltözni tőlük, nem tesz jót folyton a csesztetést hallgatni. De az is adhat egy löketet, ha végre beolvasol nekik és tájékoztatod őket, hogy semmi közük az életedhez. Az meg csak mellékes körülmény, hogy ha 28 évesen úgy kezelnek, mint egy 45 évest, akkor még idióták is. Minél messzebb ezektől, annál jobb.
2023. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2023. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, csak én férfi vagyok, ráadásul idősebb is nálad több évvel. Egész egyszerűen nem akarok gyereket, számomra fontosabb a sport, a felfedezés, barangolás, az, hogy én osztom be az időmet a munkát leszámítva, illetve a csend. Ne félj, velem is éreztetik, mondják, hogy azért tűnök fiatalabbnak a koromnál, vagyok frissebb, bohókásabb, mint xy kortársam, mert neki nagyobb az élettapasztalata. Én meg: ja, meg a gyerektartási fizetése azért elég frusztráló...


Szóval ne is figyelj oda! Légy tisztességes, végezd el a feladataid, onnantól kezdve meg senkinek semmi köze hozzá, hogy mivel foglalkozol a MAGÁNÉLETBEN.


Remélem, tudtam segíteni.

2023. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!