Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrém molett nők,hihető az...

Extrém molett nők,hihető az számotokra,ha egy normál alkatú,jóképűnek mondott férfi szépnek,vonzónak tart benneteket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy szinte kakukktojás vagyok az ízlésemmel,de én valóban vonzónak tartom az extrém nagy,150 kg+-os nőket.Ilyen az ízlésem....Más alkatú nők abszolút nem vonzanak.

Elfogadható ez számotokra?



2023. jan. 5. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem termeszetes vonzalom hanem egy fetis. Az bizony nem ugyanaz. Nem itelem el sot, jo hogy parra talalhat igy egy szobanforgo holgy altalatok. De ez nem igazi vonzalom akkor sem.
2023. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csapból is a fétis folyik......Ez természetes vonzalom.Őszintén vonzódom a nagyon nagy nőkhöz,s valóban szépnek tartom őket.
2023. jan. 5. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ez fétis. Mert nem őket látod, nem a belsőjüket, hanem csak a testüket. Az a nő, akit szexink találsz 150 kilósan és szerelmes vagy bele, ha lefogyna egészséges mondjuk 80 kilóra, már rögtön nem tetszene.
2023. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartozom az említett kategóriába, de hihetőnek gondolom, miért is ne lenne?


Mindenkinek van egy sajátos ízlése, én pl. kifejezetten a szőke vékon férfiakat szeretem, mégsem mondanám fétisnek :D

2023. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as:mindenki először a külső alapján választ párt.Nyílván fontos a belső is,de olyan nincs,hogy egyáltalán nem tetszik,de jószívű,ezért járok vele.

Amúgy meg akinek a kis mellű nők tetszenek,az kis mell fétis? Akinek a szeplős nők tetszenek,az szeplő fétis? Ugye mekkora baromság?

2023. jan. 5. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg oszinten, ha lefogyna egy ilyen holgy 70 kilora vele maradnal??
2023. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ez csak teória.Ha a 60 kg-os feleség meghízik 100 kg-ra,vele marad a párja?
2023. jan. 5. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

3, 6, Veled minden oké egyébként? Semmi közöd hozzá, hogy kinek mi az ideálja, kiírt a kérdező egy kérdést, és arra szeretne választ kapni. Ennyi. Nem kell túlgondolni. A 3-as hozzászólásod meg úgy értelmetlen ahogy van, mert ennyi erővel akinek a modell alkatú hölgyek jönnek be, és ha meghízik a nő már rá sem néznek, akkor az attól még ugyanúgy igaz szerelem?! 😂😅 de ha 150 kilóról indulunk lefelé, az már csak fétis lehet. 🤦‍♀️🤷‍♀️ Nézz körül különböző kultúrákban, és egy kicsit tágulni fog talán a te világításod is. Az hogy mennyire egészséges 150 kilosan élni, egy másik téma, de semmiképpen sem az amit a kérdező bedobott.


Kérdező, én nem vagyok ennyi, de biztos nem utasítanám el, bár szerintem ilyen szituban a férfiaknak duplán kell bizonyítani, mert előbb azt is el kell vele hitetned, hogy igenis jelölhet "így is" valakinek, és a ráadás, nem csak szexre. Hajrá, nyugodtan próbálkozz élőben!!

2023. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!