Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek emberek 1.osztály...

Hogy képesek emberek 1.osztályú repülésért egy vagyont fizetni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberek telekocsival zötykölődnek,12+ órákat,hogy megéljenek.

Mások meg nyaralnak,és egy rohadt fapadost nem bírnak ki?


2023. jan. 5. 11:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

#7


Annak alapnak kellene lennie,hogy kinyújtod a lábad rendesen.

Viszont az,hogy egy pár órás repülőút kedvéért luxus éttermet,bár hangulatot varázsolnak a fedélzetre abszurd.


Hallottam,hogy a légiutas kísérők a barátságosabbak,mint a fapadosan,mintha a haverod lenne.

Ez nekem beteges..

2023. jan. 5. 12:21
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te mindenkit utálsz, aki sikeresebb nálad? Nem trollkodom, őszintén érdekel. Persze, borsosabb az ára, ellenben nagyon megéri, pláne hosszabb utakon, mert lényegesen kényelmesebb. Ez nem diszkrimináció, hiszen BÁRKI utazhat első osztályon, aki kifizeti. Azért meg netto primitívség lenézni, vagy elítélni valakit, mert tanult, képezte magát, és ezáltal tehetősebb!
2023. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint neked minden abszurd és beteges, amit nem engedhetsz meg magadnak? :D

Van légiutaskísérő barátnőm és bár ő mindig kedves, az első osztályokon lévőkkel mindig jobb a hangulat, tudod miért? Mert ott általában egyrészt kevesebb ember van (= kevesebb dologra kell figyelni), másrészt egy kicsivel normálisabb emberek vannak, hiszen egy minden miatt hisztiző "Karen" alkatnak általában oda nincs jegye. Ez általánosítás, de már több kollégájával megfigyelték, hogy van valóságalapja.

2023. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországban élek, így ha Európán belül utazok, akkor fapadossal repülök vagy vonatozok (egyszerűen szeretek vonatozni :D) vagy autós körutat tartok a párommal/barátaimmal. Ha Európán kívül utazok, akkor én is beáldozok X összeget az elsőosztályú helyekre, mert 8-10 (vagy még hosszabb) utak során nekem már nagyon kell az az extra, amit kínálnak (elsősorban a több és kényelmesebb hely miatt).

Ez neked miért probléma?

2023. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

#12


Nem,nem utálom a sikeres embereket,akik megdolgoznak a pénzért.

Azok nem is ilyen kényelmesek,nem fizetnek 5x annyit,hogy eljussanak A-ból B-be.

2023. jan. 5. 12:27
 16/58 A kérdező kommentje:

#13


Én ha megengedhetném sem utaznék így.

Nem lenne pofám hozzá.


Rengeteg ember bevállal baromi nagy kényelmetlenségeket,hogy dolgozzon,termelje a GDP-t.

Mások pedig ilyenekre sz-rják el a pénzt.

2023. jan. 5. 12:31
 17/58 anonim ***** válasza:

#15

Továbbra sem értem, hogy neked ez miért probléma.

(#14)

2023. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

15, hát ez jó nagy baromság:D

Szóval szerinted csak azok hajlandóak kényelmesebb utazásért fizetni, akik nem dolgoztak meg a pénzükért?

Az véletlenül eszedbe sem jutott, hogy pont, hogy megdolgozott a pénzéért és szeretne végre hasznát is látni, hogy annyi pénzt szerzett?


Vagy szerinted akkor aki munkából szerzett pénzt, az nem költi drágább autókra sem, jó neki a 20 éves LADA is? Hisz ugyanúgy elviszi A-ból B-be, mint egy új Toyota..

2023. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

#14


És nem érné meg mondjuk 2 nyaralás 1 áráért?

Inkább kifizeted azért a 8 óra élményért 1 heti szálloda díját.

Azért nem napokról van szó,hogy nem lehet kibírni.

Szerintem eleve nem is ér annyit,amit elkérnek érte.

2023. jan. 5. 12:36
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Pont azért fizetünk az extráért, mert szeretnénk kényelmesen utazni, nem pedig csak átvészelni a hosszabb utat. Az meg, higy mire költöm azt a pénzt, amiért megdolgozok, magánügy, és semmi jogalapod (pláne ismeretlenül) véleményt alkotni, és dehonesztálni csak azért, mert keserű a szőlő!

Tehát szerinted aki első osztályon utazik, az egy semmirekellő, szociálisan érzéketlen, másokat lesz.ró barom?

Neked elmeorvos kellene, meg tanulás, mert nem csak alapfogalmakkal nem vagy tisztában, de össze-vissza beszélsz sületlenségeket.

2023. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!