Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek emberek 1.osztály...

Hogy képesek emberek 1.osztályú repülésért egy vagyont fizetni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberek telekocsival zötykölődnek,12+ órákat,hogy megéljenek.

Mások meg nyaralnak,és egy rohadt fapadost nem bírnak ki?


2023. jan. 5. 11:59
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, ez se volt még elsőosztályon, azt se tudja, mit beszél xD
2023. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon el vagy tévedve, mi van az elsőosztályon, de én nagyon boldogan fizetek egy vagyont érte amúgy. Hosszabb utakon nagyon kényelmes az ülés, nagyobb a tévé, jobb a kaja, és nem liheg az arcodba a rengeteg ember, rövidebb utakon meg elviselhetőbb az ülés, rendes kaját kapsz (KLM-en pl egy komplett menüt szolgálnak fel négy fogással, és annyi 'ingyen' itallal, amennyit akarsz), és nem liheg az arcodba a rengeteg ember.


Én nagyon sokat repülök a mai napig, és eleinte én is azt gondoltam, az első osztály fölösleges, de aztán elegem lett a sorbanállásból, az ostoba emberekből , akik nem értik, hogy működik egy nem fapados légitársaságnál a beszállás, azok hallgatásából, akik hülyeségekről veszekednek a légiutaskísérővel ("miért nem tehetem a táskám a lábamhoz? nem érdekel, hogy ez a vészkijárat és szabályzatilag tilos, márpedig én ide fogom tenni"), akik ignorálják, hogy a gépen más is van, és szégyenérzet nélkül átterpeszkednek a te részedre, meg az üvöltő, visító, síró, futkosó gyerekekből. Meg a tömegből is, ahogy az emberek bele vannak kényszerítve az aurámba.


Azóta csak és kizárólag elsőosztály. Mert megtehetem, és mérföldekkel kényelmesebb és kellemesebb élmény.

Miért kéne rosszul éreznem magam ezeken az amúgy is idegőrlő, hosszú napokon, csak mert aki sz*r körülmények között él, az a kaját sem tudja megengedni magának? Sajnálom, de nem az én problémám. Neki attól nem lesz jobb, hogy elviselem az ülést rugdosó Pistikét, meg a jóformán már az ölemben ülő Józsit.


N

2023. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
52-es! Nagyon jól összefoglaltad, ment is a zöld, de felesleges, úgyse fogja fel...
2023. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

#52


Nagyobb a tv.

Hát ez aztán hatalmas szempont.

2023. jan. 6. 08:46
 55/58 A kérdező kommentje:

Sokan írjátok,hogy egyébként nem csak gazdagok,hanem középrétegbe tartozók is utaznak így.


Aki pedig írta,hogy sokaknak a cég fizeti,munkaút során,hát én azt gondolom a dolgozók többsége jobban örül a pénznek,mint az extra juttatásoknak.

Sokaknak egy ilyen út egy havi bér.

2023. jan. 6. 08:52
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
De fogd már fel, hogy azért nem fog nyomorogni egy normális egzisztenciát kiépítő ember, mert van aki negyed annyit se keres.
2023. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy a nyaralásról való szemléleted is különbözik.

Számodra a nyaralás a helyszínen kezdődik, és oda elég ha valahogy elnyomorog az ember.

De akinek van egy stabil, jó jövedelme, megengedheti magának azt a luxust, hogy már az odaúton is jól érezze magát. Hiszen az már a nyaralás része.


Akiknek meg a cég fizeti, azoknak nem opció, hogy megkapják a pénzt, így teljesen értelmetlen ezzel jönni.

2023. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok rá. Nem bírja fel fogni a kubikos agyával.
2023. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!