Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek emberek 1.osztály...

Hogy képesek emberek 1.osztályú repülésért egy vagyont fizetni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberek telekocsival zötykölődnek,12+ órákat,hogy megéljenek.

Mások meg nyaralnak,és egy rohadt fapadost nem bírnak ki?


2023. jan. 5. 11:59
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

#19

Anélkül, hogy részletekbe mennék, elég sokat utazok, az egyik legnagyobb szenvedélyem, így nem sajnálom tőle a pénzt. Amikor Rómából New York-ba vagy Thaiföldre utaztam, nem bírtam volna ki azt a tíz-tizenegy órát ülve, isteni volt, hogy elsőosztályon volt lehetőségem eldőlni egy ágyon és rendesen aludni. (Nyilván tényleg értelmetlen lenne ugyanezt kifizetni egy mondjuk három órás út miatt.)

Neked nincs személyes tapasztalatod a témában, így az, hogy szerinted milyen és mennyire éri meg, teljesen irreleváns.

(#14 + #17)

2023. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább kifizeted azért a 8 óra élményért 1 heti szálloda díját."


Úgy érted azt a +10-20ezer forintot? Milyen szállodákban szoktál te megszálni?:D

2023. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

#18


Jó nagy buta,aki így gondolkodik.

Így lehet a lottónyereményt is felélni.

Amint jobban megy a szekér,mindenből a luxus kell.

Egy szint felett már semmi kényelmetlenséget nem vállal be,aki megteheti?

Inkább ez érne meg pszichológust,akinek a pénz ennyire elveszi az ítélőképességét.

2023. jan. 5. 12:43
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

23, ítélőképesség?

Ha mondjuk 200ezer forint a fizetésed, és veszel egy repjegyet 20ezerért, akkor a fizud 10%-a a jegy, ugye?

És ha 400ezret keresel, és az elsőosztályú jegy 40ezer... na, akkor hány százaléka a fizudnak?:D


Mennyi pénzed marad, ha 200at keresel és fapadosat veszel, és mennyi, ha 400at és első osztályra veszel jegyet? Melyik esetben maradt több pénzed?

2023. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te azt hiszed hogy milliókba kerül az első osztály???

Látszik hogy sose utaztál még így.

Amúgy meg nem, nem ész nélkül herdálom a pénzt, de el tudom dönteni, mire mennyi telik.

Bár ez sem a te dolgod, ugyebár.

Nyilván ha 2-300.000 nettóm lenne, nem utazgatnék annyit, de hogy mire van igényem, azt hadd tudjam én, és továbbra sincs hozzá semmi közöd. Noha megtehetnémy nincs félmilliós telefonom, mert azt én magam is esztelen költekezésnek tartom. Ellenben sokat költök a hobbiimra, utazásra, élményekre.

2023. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

#24


Te százalékban gondolkodsz,nem számokban.


Ha havi 1 milliót keresnék,akkor sem bérelnék lakást 300 ezerért,hiába csak a fizetésem 30%-a.


Ha 300-at keresek a 150 es albérlet a fizetésem 50%-a.


Viszont 1 milliós fizuval is lakhatok 150-es albérletben,így havonta 150-et megspórolok.


De ez lakhatás,ott élem az életem 24 órájából 12/nap.

A repülőút meg egyszeri 8-10+ óra.

2023. jan. 5. 12:53
 27/58 A kérdező kommentje:

#25


A legluxibb társaságokra gondoltam.

2023. jan. 5. 12:55
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem mindegy? :D Mit irigykedsz? :D
2023. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

#25


Nem a hobbi költésről van szó.

Nyilván sok dologból érdemes a drágábbat megvenni,mert az jobb.

Ami tartós,érdemes bele többet belefektetni.

2023. jan. 5. 12:58
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szr élete lehet a kérdezőnek. Ennyi irigységgel, keserűséggel élni nap, mint nap...

Nem Magyarországon élek, az albérletem átszámolva kb 960.000Ft. Ezt inkább tartom luxusnak (bár nem az, itt ilyen árak vannak), mint azt, hogy első osztályon utazom. No de a kérdezőnek ezek szerint minden luxus és pazarlás, ami nem víz és kenyér.

2023. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!