Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek emberek 1.osztály...

Hogy képesek emberek 1.osztályú repülésért egy vagyont fizetni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberek telekocsival zötykölődnek,12+ órákat,hogy megéljenek.

Mások meg nyaralnak,és egy rohadt fapadost nem bírnak ki?


2023. jan. 5. 11:59
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen vagy, mások meg ilyenek.

Én például magamban elítélem azokat, akik dohányra és (sok) alkoholra költik a pénzüket, de ettől még nem fogok a Gyakorin hisztizni miattuk, mert értelmetlen és csak magamat aláznám meg azzal, hogy ennyire rá vagyok pörögve mások magánéletére.

2023. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

#41


Én sem dohányzom,nem alkoholizálok.

De a kettő nem összehasonlítható.

A függőség egy betegség vagy tünet a társadalmi hatásokra.

Persze azt a bagóst kevésbé sajnálom,aki dobozzal veszi,mert még arra is lusta,hogy megtöltse.

Na,az ilyenek,ha tehetősek lennének akkor ugyanolyan kényelemmel vennék meg az 5x drágább jegyet is.

2023. jan. 5. 13:38
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
De neked ez miért baj?
2023. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Az a gond, hogy nem fogod fel, hogy a tehetősek nem egyetlen egyszeri pénzösszegtől lettek azok. Azért tehetősek, mert hónapról hónapra nagy bevételük van. Emiatt nyugodtan meg tudják venni maguknak a drágább bármit, mert nem okoz számukra érdemben kiesést.


Én és a párom saját házra gyűjtünk. Gyanítom ennek tükrében pazarlónak fogsz tartani, ha azt mondom, hogy ha megyek valahova és az utcán megkívánom, akkor eszek egy gyrost úgy, hogy közben itthon meg tele a hátő.

Csakhogy akár eszek gyrost, akár nem, havonta 400.000 forintot teszünk félre. Nem a gyroson fog múlni az, hogy milyen helyzetben leszünk házvásárlásnál.

2023. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában meg vannak, akik kunyhóban élnek. Ők sem értik te minek pazarolsz pénzt internetre, mobilra.
2023. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90-es években utaztam rendszeresen első osztályon, ha munka ügyben kellett utaznom (multi, autógyár), és óceánon túlra, akkor mindig első osztályon utaztattak. Ez nem is volt kérdés, én egy mérnök voltam, még csak vezető sem. (Akkor amúgy még többszörös szorzó volt a turistaosztály és a business class között, árban).
2023. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a csóróknak mindig mennyire fáj, hogy más nem csóró...

Prolik...

2023. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Elárulom neked, hogy az első osztályon utazók nagy része céges úton van, a munkahelye fizeti neki, nem a saját pénzét költi rá, vagy költségként el tudja számolni, szintén nem a saját zsebéből megy.

Aki meg magánjellegű útra első osztályra vesz jegyet, annak nem hiányzik az a pénz máshonnan. Most ez olyan, mintha kéne venned egy pulóvert, az egyik 5000 forint, és szúrós, a másik 6000 forint, és nem szúrós. Ne mondd már, hogy te nem azt venned meg, amelyik kellemesebb, csak hogy sporolj egy ezrest.

2023. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

De elsősorban a magánjellegűekre gondoltam.


Ha fapados 200 ezer,a luxus,ahol kapsz pezsgőt kaviárral,és élőben nézheted a foci vb-t,az 1 millió,megéri?

2023. jan. 5. 14:56
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
49, szerintem kissé el vagy tévedve mit tud egy átlagos elsőosztályú jegy...
2023. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!