Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavar,ha beszólnak vagy...

Téged zavar,ha beszólnak vagy nem veszel róla tudomást?

Figyelt kérdés
Az ilyen nyomorultak csak saját magukat égetik le.

2023. jan. 8. 02:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem szinte folyamatosan beszóltak gúnyolódva a kinézetem miatt a nők, de volt hogy férfiak is. Elhordtak mindennek, ez miatt lettem depressziós. Mióta évek óta jóformán ki sem mozdulok, felhagytam a társkereséssel is, így nem adok lehetőséget erre, de ez nagyon elszomorító.
2023. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, és szinte sose tudok frappansan visszaszólni, mindig utólag jut eszembe, hogy mit kellett volna mondanom. De szívesen visszaszólnék, ha akkor eszembe jutna, hogy mit.
2023. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Többnyire túlzottan is zavar
2023. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagyot hazudnék, ha azzal próbálnám magam és másokat hitegetni, hogy nem zavar, - mert valóban nem esik jól, ha minden különösebb ok nélkül piszkál bárki is, - ugyanakkor igyekszem póker arccal túllépni a kifejezetten rosszindulatú férgek megnyilvánulásain, - mert ha ez jól sikerül, akkor ő érzi cikinek, hogy nem érte el az általa elérni kívánt célt!

Kérdezd meg, érdekel-e, hogy dühében agyvérzést kap egy ilyen!?

2023. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnos azt vettem észre hogy az igazi féreg tovább feszíti a húrt, ha nem kap visszaszólást, megalázást. Egyesek csak az idomításból értenek.
2023. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
37%
Beszólástól függ, tudok furán kinézni, az ezzel kapcsolatos beszólásokon röhögök vagy meg sem hallom. Van, akinek visszaszólok. A catcalling viszont bevallom, rosszul esik, valahogy szar érzés, amikor békésen állok mondjuk a buszmegben és valami random fickó kötelességének érzi tájékoztatni, hogy egy darab hús vagyok, amit ő jól megbaxna.
2023. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Amikor fiatalabb voltam, olyan szinten tudott zavarni, hogy képes voltam azon rágódni (túlzás nélkül) napokon át. Aztán most, egy kicsit idősebb fejjel, már korántsem zavar annyira. Néha ugyan rugózom rajta egy ideig, de hamar megállapítom, hogy ez az odaszólót minősíti, nem engem, és sokszor csak is azért szól nekem, mert én voltam ott éppen.

Az egyetem körül elég durva felújítások vannak, szépen meg is vannak csúszva, a munkások meg rendre nekünk, fiatal lányoknak, kiabálnak disznóságokat, bárminemű szégyenérzet nélkül. Na, az kegyetlen rosszul tud esni.

2023. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A prűdek nem kellenek senkinek sem,így nem kell aggódniuk a prűdeknek, hogy tetszenek valakinek,mert SENKINEK nem tetszenek.


Nekem nincsenek gátlásaim egyáltalán,sokan dicsértek is miatta.

Abba kellene hagyni a feminista agressziót!

2023. jan. 8. 14:51
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez hogy jött ide, kérdező.
2023. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt nem állítom, h teljesen hidegen hagy, de egyre kevésbé érdekel. Egyszerűen a magyarok többsége frusztrált, nem túl okos ember, aki a feszültséget másokon vezeti le, és nem is nagyon tud viselkedni.
2023. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!