Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan higgyek magamban?...

Hogyan higgyek magamban? Hogyan ne gondolkoztam negatívan?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*gondolkozzak negatívan?
2023. jan. 8. 08:32
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Honnan jön az érzés? Milyen múltbeli események vették el az önbizalmad? Család? Bántalmazó kapcsolatok, munkahelyek?
2023. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Amikor negativ gondolataid vannak, mégha baromság is cseréld ki pogitívra.

Pl ha tükörben el tudnád magadtól bőgni is magad, akkoris mondd azt röhögve hogy csodaszép vagyok.

Ha nincs pénzed, akkor is azt mondd hogy tele vagyok.

Egy idő mulva automatizálodnak a pozitiv gondolatok és nem kell.már rájuk tudatosan figyelni.


Nekem volt olyan amikor padlón voltam, és olyan volt mintha az egész világ összeesküdött volna ellenem, minden balul sült el, beszoltak, oltogattak, nem találtam munkát, akkor a nagy depiben jött egy olyan gondolat hogy csakazért is beintek akkor a avilágnak csakazérz is boldog leszek és mosolygok! Elmehet a világ a p.csába.

Aztán valahogy szépen talpra is álltam.

2023. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pozitivra
2023. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik a negatív gondolataid.
2023. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha az agyadat arra kondicionálod, hogy nem fog sikerülni valami, akkor igazad lesz, és valóban nem fog sikerülni.

Apró lépésekben próbálj meg sikerélményeket szerezni, és dicsérd magad, építsd az önbizalmadat fel, például ezt egész ügyesen megcsináltam, kifejezetten jobban nézek ki ma, xy egész elismerően nézett rám.......

A negatív dolgokat/embereket viszont drasztikusan zárd ki, és azt gondolt végig, hogy a bántó embereknek vajon miért van szükségük arra, hogy Téged szóljanak meg. Biztosan az Ő életükben sincs minden rendben, ha azzal akarnak energiát szerezni saját maguknak, hogy Téged bántanak, és akkor itt van a STOP tábla, hogy ezt ne engedd meg nekik!

Magyar szólások, közmondások nagyon bölcs tanácsokat adnak a mindennapi élethez.

Ne azt nézd, mit mond, hanem hogy ki mondja!

2023. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!