Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szépség átok?

A szépség átok?

Figyelt kérdés
Valóban sokkal nehezebb egy kimagaslóan szép nőnek megállni a lábán mint egy átlagosnak?

2023. jan. 8. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne nevettess!
2023. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondd ezt akkor ha két ember közül a szebbik kap lehetőséget bármiben!
2023. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy szép nő sosem a nulláról indul. Hiszen az első benyomás nagyon fontos, és egy szép ember hanar megnyer magának esetleg még egy állást is.


Vendéglátásban is pl. Előbb felvesznek egy szép lányt mit tudom én pincérnek, mint egy….


De a lényeg. Mindneki szép a maga módján, nem elég ha szép vagy, eszed is legyen.

2023. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
98%

Nem mindig, de van mikor igen. Az egyetemen volt egy barátnőm aki egyszerűen gyönyörű volt. Jó nyílván volt rajta egy kis plasztika is, de nem olyan sok. Szőkére volt festve a haja, mindig az akkori legdivatosabb ruhái voltak, sok smink, sok ékszer, tűsarkú stb. Én voltam az egyetlen aki barátkozott vele az egyetemen, mert mindenki “utálta” a szépsége és a külső értékrendjei miatt.

Viszont ha valaki szép, de keveset ad magára, visszafogottan öltözik akkor soha semmi hátránya nem lesz.

2023. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ellenkezőleg
2023. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Régebben a munkahelyemen volt egy feltűnően szép és csinos hölgy, akit minden kis magamfajta “szürke egér” kibeszélt a háta mögött a folyosón meg úgy kb mindenhol.

Akkor ez miért volt?

2023. jan. 8. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan ugye?:D A szép nőt hamarabb felveszik dolgozni is mert hát jobb egy olyat nézni meg fűzögetni mint egy nem szépet. Vannak munkahelyek ahova kell egyfajta kinézet mint itt mondtál is már. Kapcsolatot is sokkal könyebb egy ilyennek találni mint egy “átlagosnak”.
2023. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

#6

Irigység.

2023. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

#6

Mert a kibeszélők irigy, buta és bunkó emberek voltak.

2023. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 irigyek mert ők nem elégedettek a saját külsejükkel, és emiatt nehezebb is az életük. Vagy az a "feltűnően szép és csinos hölgy" egy bunkó paraszt volt. Nehogy bemeséld már magadnak, hogy a szépeket kell sajnálni..

Úgy van ahogy a hetes írja

2023. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!