Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utánoz az ismerősöm?

Miért utánoz az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Mindenbe utánoz.



Pár dolog:


Vettem egy sport motort, ő is vett egy szutyok robogót.


Vettem egy fejmaszkot motorozáshoz, azt mondta ő is vesz majd egy ilyent. Neki is kell egy ilyen. Azt se tudta hogy létezik mind addig ami én nem vettem. Vettem magamnak egy ilyent, neki is kell egy ilyen.


Meg hasonlók. Miért utánoz engem? Mire jó az hogy engem leutánoz majdnem mindenbe?


Vettem egy telefont márka típus alapján, ő neki is kell majd egy ugyan ilyen típusú és nevű telefon amit vettem.


Konkrétan azt vettem észre hogy leutánoz mindenbe java részt, már amibe letudd....


Elromlott a motoron a szivató Bowden, peckemre ő is utána vett a motorjára egy szivató bowdent. Pedig az ővének semmi baja sem volt.


De nen csak motor témával kapcsolatban utánoz le, konkrétan mindenbe.


Oldalt nullással letolom a hajamat, felül marad haj. Ő is legközelebb ezt teszi a amikor már akkora a haja. Lássa rajtam félévig a szakállamat, ő is elkezdi növeszteni. Ha én levágom, pár nap múlva biztosan ő is levágja.


Nem szólok neki, mert nem érdekel. Úgy teszek mint ha nem venném észre.


De valaki mondja már meg nekem most úgy őszintén mire jó ez? Valaki valami értelmes választ adjon, mert tényleg nem értem.


Amíg nekem kárt nem okoz semmilyen formában, addig nem érdekel mit csinál. Csak nem értem mire jó ez.


Most tervezem lecserélni az indexeket a motoromról, tuti fix hogy ő is lefogja. Pár hét múlva.


Mire jó ez?


Köszönöm ha valaki okosakat ír mert én tényleg nem tudom.



2023. jan. 8. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
inkább a kérdés hogy téged ez miért zavar? sokan hoznak döntéseket más által, ezt használta ki a tv, a reklámok is
2023. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Erről Borát szomszédja jut eszembe, te vagy Borát xDD
2023. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja most látom értelmes választ kértél.

Figyelj, én is ilyen voltam, mindenben utánoztam egy személyt aki szimpi volt, úgy hogy én észre sem vettem hogy utánozom. Egyszer megmondta hogy ne utánozzam, akkor sem értettem mire mondja, most így utólag belegondolva tényleg szinte mindenben utánoztam, de ezt akaratlanul. Csak tetszettek a dolgai, és amikor valahol olyant vagy hasonlót láttam azt hittem nekem tetszik az, közben pedig amiatt tetszett mert a számomra idealizált személynek olyan volt. Vele kapcsolatban minden tetszett, nem tudom miért. Még a tökéletlenségei is tetszettek.

2023. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Irígy. Nincs saját ötlete.
2023. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Menj el egy kvahoz. Kíváncsi vagyok ő is elmegy - e. Ha igen, szólj a feleségének.
2023. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, már ijesztőbe ment át amit csinált. Később jöttem rá, hogy kettyós. Nagy nehezen de megszabadultam tőle.
2023. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy irigy, szerintem is az van hogy olyan akár lenni mint te.
2023. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs saját személyisége, ezért utánoz mindent ami tetszik neki.
2023. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 Miért akar olyan lenni mint én?


#8 Mindenkinek van személyisége

2023. jan. 9. 11:05
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenkinek van. A súlyos személyisegzavarosaknak nincs olyan szemelyiségük mint neked. Ha egyedül vannak, ürességet élnek át. ezért is utánoznak le másokat. Gyakran mindenki másmilyen embernek ismeri őket, mert a környezetükhöz igazítjak a személyiségüket. Családban pedig ahol otthon vannak, teljes hirtelenséggel, akár percek alatt többfélének mutatják magukat, mintha nem is ugyanazzal az emberrel beszélnél, az előbb még hisztizett, ordított majd valaki felhívja és nyugodtan bájosan beleszól a telefonba.
2023. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!