Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál, ha felkeresnének...

Mit szólnál, ha felkeresnének és közölnék: eddig tévedtek, Te vagy a Dalai Láma?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jót mosolyognék, aztán rájuk csapnám az ajtót.
2023. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És Tibettel nem foglalkoznál?
2023. jan. 9. 10:19
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném el.
2023. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdekelne az agymenésük.
2023. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Psycho ***** válasza:
38%
Felhívnám a figyelmüket arra, hogy minden bizonnyal nem csak 1x tévedtek. Dalaim sincsenek, és még csak láma sem vagyok. Ha elhagyták őt valahol, akkor sajnálom, de keressék tovább. 😂
2023. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%

Egyes hozzászóló vagyok.


Kérdező, fiatal nő vagyok, imádom a homoszexuális romantikus történeteket, főleg a kínai danmei-xianxia darabokat. Olvasom és írom is. Működik a libidóm, noha senkivel nem csináltam semmit. Hetente megyek lottózni annak reményében, hogy legalább a skandinávon nyerek annyit, amivel szép nyugdíjas stílusban eléldegélhetek anélkül, hogy mások popóját törlöm ki (mármint szó szerint), vagy úgy általánosan, hogy bárki az én felettesem. Vannak vágyaim, általánosak és perverzek is. Imádom a hentai-t, nem vagyok túlzottan a mértékletesség híve, nagy rajongója vagyok a horrorfilmeknek és egyszer komolyan fontolóra vettem, hogy kipróbálok egy citrom átok nevű rontást a világ leggonoszabb öregasszonyán, annyira elegem volt már belőle.


Ha én lennék a dalai láma, Tibet magától önmegsemmisítést hajtana végre, minthogy én rátegyem a lábamat.

2023. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Megmondanám nekik, hogy láma még csak csak, de dalai tuti nem mert én szentendrei vagyok
2023. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Mennék lámáskodni. Ha jó a kaja.
2023. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdezném, hogy a csodában lehetséges, hogy a dalai láma egy keresztény (tehát más vallást követő, hívő) ember legyen, akinek erős kötődése van saját egyházához, ellenben semmi kötődése nincs a buddhizmushoz. Elmondanám nekik, hogy ha engem akarnak vezetőjükké megtenni, akkor első körben szeretném, ha mindegyikük áttérne a keresztény hitre.

Azt hiszem, ezen a ponton ők is belátnák, hogy most még nagyobbat tévedtek. :-))))

2023. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Versenyképes fizu? Juttatások?
2023. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!