Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen?

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

A férfinak van 3 gyereke, van munkája, meg van egy felesége. Mindegyik húszas éveiben járnak. Megvan mindenük. És mit csinál a férfi? Elmegy kukázni, konténert nézegetni. Gondolom a felesége nem is tud róla. Lehet ha megtudná ezt, szóvá tenné hogy mi a lófszt csinál.


A kérdésem az volna;


Milyen ember az ilyen hogy inkább elmegy fiatalon kukákat nézni, mint hogy a feleségével meg a gyerekeivel törödne? Jól gondolom hogy a feleségét és a gyerekeit is nagy ivből leszrja? Úgy értem, hogy nem is szereti a feleségét igazán? Csak érdekből van vele, mert ezt várja el a társadalom? Mert a kukázás előbbre való neki mint a gyönyörű szép felesége és gyerekei. Milyen emberi jellemre vall szerintetek?


Olyan emberről van szó, akinek a valaga alatt kocsi van, háza, meg van munkája. Tulajdonképpen egy elit család, akiről látszódik az hogy ezek valamelyest tiszták, rendezettek és van pénzük is. Mégis a koszos kukákba matat. Gondolom a nője nem is tud róla , lehet megtudná ki akadna mint a vekker óra. Gondolom otthon azt kamuzza hogy elmegy egyet valahová kerülni meg ilyesmi. A lány meg mondja hogy okééé menjen. De a lány nem is tud róla hogy oda megy.


Véleményem szerint itt valami komoly bajok vannak nála, nem tudom hogy mi de nem egy pozitív jellemre vall. Normális ember nem megy a szelektív gyűjtőbe kukázni, bele dobnak mindenféle gusztustalan dolgot. Libress betéttől kezdve a kutya tettemig. Eléggé büdös és fertőző dolog ez. Ja és 100% magyar emberről van szó 22 éves. A csaj meg 24. A nője 10/10_es. A férfi átlagos....



2023. jan. 9. 12:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
91%
valami elrejtett pszichés betegség valami hiányzik a gyerekkorából,egy pszihológus biztos tudna neked választ adni. Én például fémkeresőzöm a tengerparton, valójában én is szemetet gyűjtök, csak sokszor ez a szemét több 100 éves. Engem a kíváncsiság hajt, a rejtett kincsek után, de az értéktelen szétázott iphon 4g-nek is örülök, akárcsak az 1000 éves spanyol vagy római pénznek. De én sem tudom miért, persze a Magyar kukákban nem tudom mit lehet találni a büdös szemeten kívül, mert egy svájci vagy német kukában biztos értékesebb dolgok vannak.
2023. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekei meg a felesége is a 20-as éveikben járnak?

Nem néznek rájuk furcsán a szomszédok?

2023. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Szelektív gyűjtőben keresgél? Gondolom színesfém-hulladékot. Ezen felül 22 évesen 3 gyereke van. És higgyük el, hogy 100%-ban magyar (nem c....)?????

Hát szerintem meg nagyon is az!

2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hát igen a 3 gyerek meg a kuka......tipikus ,,c...." jellemvonások!😆
2023. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem cigány
2023. jan. 10. 09:11
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
És Te ki vagy a sztoriban? Vagy Te csak a nyáladat csorgatod a feleségére?
2023. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én egy ismerőse vagyok
2023. jan. 10. 10:08
 18/18 anonim válasza:
Nem próbáltad még megkérdezni tőle hogy miért kukázik? Lehet hogy esetleg adna őszinte választ.....
2023. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!