Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miért nem...

A magyar emberek miért nem változtak meg az évtizedek alatt sem?Miért maradtak olyanok akikkel meg lehet csinálni mindent?

Figyelt kérdés
Sokat lehetett hallani már 20-30 évvel ezelőtt is hogy a magyaroknak birka türelmük van nem zavarják el azt a kormányt amelyik szipolyozza őket.De régen legalább ott volt a remény hogy be fog telni a pohár és szétszedik az őket hülyének néző kormányt.A pohár azóta se telt be,a magyarokat továbbra is ki lehet használni,továbbra is hülyének lehet nézni,továbbra is hisznek a kormánynak,hiába verik át őket folyamatosan,újra és újra bedőlnek a hatalomnak.Miért ilyen a magyar?És miért olyan szolgalelkűek a mostani fiatalok is mint szüleik,nagyszüleik is?És soha nem fog betelni a pohár?

2023. jan. 9. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Egyszer majd elegük lesz a magyaroknak
A magyaroknak soha nem lesz elegük
Azért nem tüntetnek,sztrájkolnak mert jó kezekben van az ország
Megérdemli a magyar a sorsát,mert hagyja magát lehúzni
A Fidesz nem szokott hazudni a magyaroknak és nem lop el tőlünk pénzt
22 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mindig bedőlnek a magyarok,most is bedőltek hogy mindenért a koronavírus a felelős,meg az orosz ukrán háború meg Brüsszel.Szegény Fideszesek mindig jót akarnak tenni az emberekkel,de valaki mindig akadályozza őket már 12 éve.
2023. jan. 9. 19:16
 2/18 anonim ***** válasza:
Ense ertem.. bar en jol elvagyok azert nem is izgat ez az egesz. Mondjuk ha meg vonatkozna ram akkor inkabb lelepnek kulfoldre
2023. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Talán mert vannak választások, és ott zavarják el, aki nem tetszik a többségnek.
2023. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2020-ig mindenről Gyurcsány tehetett,majd jött a koronavírus és az orosz ukrán háború.Brüsszel meg 12 éve akadályozza a kormányt hogy segítsen a magyar embereken.
2023. jan. 9. 19:19
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

"Sokat lehetett hallani már 20-30 évvel ezelőtt is hogy a magyaroknak birka türelmük van nem zavarják el azt a kormányt amelyik szipolyozza őket."


Elég sok kormányt elzavartak már a magyarok.


1990: MDF-FKGP-KDNP

1994: MSZP-SZDSZ

1998: FIDESZ-FKGP-MDF

2002: MSZP-SZDSZ

2006: MSZP-SZDSZ

2010: FIDESZ-KDNP


1989 előtt meg csak 1 választás volt.

2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Te miről írkálsz?

A kormányt nem rég a magyarok választották meg.Milyen pohárról magyarázol(?)

2023. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Sztem tokmind1 h melyik van tronon.. ugyanugy elvagyok barmi van. A politikat le kell szrni es nem foglalkozni vele. Birom mikor allando tema egyeseknel ugy h am sincs befolyasuk ra szal mind1 min panaszkodnak.
2023. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Én azon röhögtem egy jót amikor még Romániában is országos tüntetés volt a korrupció miatt, nálunk meg négyszázadszorra is megválasztották ugyanazt a bűnöző hazaáruló csürhét.


Szerintem itt mindenkinek mindegy hogy milyen szar az élet, csak az a fontos, hogy másoknak szarabb legyen.

És hogy miért....? Jó kérdés; ilyen a mentalitás, nem vagyunk hozzászokva hogy létezik olyan hogy tartás.

2023. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Igazad van
2023. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Többször válaszoltam már erre részletesen, itt röviden összefoglalom: azért van, mert a magyar egy buta, lusta birka nép. Vezér kell neki, aki mutatja az utat és dönt a nép helyett. Nem baj, ha rossz vezető, akkor szidjuk az anyját is, de ha a fejes rázza a kolompot, a magyar birkanyáj bégetve megy utána. Mindig is így volt.
2023. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!