Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor általános iskola első...

Amikor általános iskola első osztályban oltást kaptatok, sírtatok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Lány/nő vagyok, igen.
Fiú/férfi vagyok, igen.
Lány/nő vagyok, nem.
Fiú/férfi vagyok, nem.
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Engem nem lehetett ilyennel meghatni. Annál hiúbb voltam, hogy anyámon kívül bárki előtt sírjak. Szerintem suliban meg hasonló helyeken sosem sírtam, cikinek éreztem.
2023. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Őszintén én akkor nem is mertem suliba menni amikor oltás volt. Otthon maradtam mindig és háziorvos jött ki és ő adta be és igen sírtam fiúként. Felnőttként sem bírom ha megakarnak szúrni vagy bármi és rosszul is vagyok tőle, illetve attól is hogy mennyire 0ba nézik az orvosok és a nővérek, akik félnek a tűtől és rosszul vannak tőle. Semmi együttérzést nem mutatnak.
2023. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Még óvodás koromban sem bőgtem egy tűszúrás miatt. Nevetséges dolog a semmin hisztériázni.
2023. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2023. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
32%
Nem, csak felszisszentem, mert úgy szúrta be a tűt a doki, hogy összecsípte a karomon a bőrt és úgy jobban fájt, mint ahogy vártam. Mindenesetre azért lecseszett, hogy ennyi évesen (7) nem kéne sziszegni. Hát oké.
2023. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekem utoljára 2 évesen sírt az oltás után. Azt mondja, a csajok között volt, aki most, 6.-ban is sírt-hisztizett.
2023. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kaptunk elsőben oltást. De amúgy 4 éves korom után nem sírtam, lány vagyok.
2023. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom Metionin-t miért pontozták le sokan, ő is a kérdésre válaszolt. Ráadásul nem először olvasok tőle választ, akár saját kérdésem alatt, akár másénál, és mindig értelmes hozzászólásokat ír.
2023. jan. 10. 23:25
 9/12 Kroms ***** válasza:
100%

Először pár éve sírtam majdnem oltások miatt, de nem a beadásukkor, hanem mikor utánaolvastam, miket raknak beléjük és azok mit okoznak.

Csak egy kis ízelítő: [link]

2023. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
32%
8. Van valami gyökér, aki "követ" egy ideje és végignullázza a válaszaimat :D biztos ennyi öröme van az életben :D
2023. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!