Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan, hogy megsértődtél...

Volt olyan, hogy megsértődtél valakire, mert elkaptad valamilyen betegségét?

Figyelt kérdés
Pl nyaraláson betegen jön el stb gondolok

2023. jan. 12. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Megsértődni nem szoktam, de a munkahelyemen már szóvátettem a kollégáknak, hogy lehetőleg covidosan vagy influenzásan maradjanam már otthon ha lehet.
2023. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Munkahelyen volt, nem kezeltette magát az illető, így még hárman mindig visszaestünk. De nem sértődés volt, elküldtük orvoshoz.
2023. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 mit kaptatok el?
2023. jan. 12. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A sértődés nem jó kifejezés. Inkább bosszant / dühít. Pl. amikor már egy jó órája ültünk egy kis asztal mellett, kb. fejünk majdnem összeért a papírjaink felett, amikor kb. büszkén elhintette, hogy reggel lázasan ébredt, de lázcsillapítót vett be, mert "ő sosem hiányzik, jön betegen is". Mert ha ezt mondja már reggel, legalább igyekszem távolságot tartani tőle.
2023. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 elkaptad tőle?
2023. jan. 12. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Volt, vendégemtől kaptam el, mert "ugyan, ez csak egy kis láz".
2023. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ennyiből egy normális ember nem csinál ügyet.
2023. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer kicsit megnehezteltem barátnőmre, mert megkért, hogy vigyázzak a gyerekekre, csak "elfelejtette" megemlíteni, hogy hót beteg mindkettő valami óvodaszökevény vírustól, utána én is dögrováson voltam vagy két hétig. Amúgy nem jellemző, ha mindenkk otthon maradna, ha ő vagy családtagja elkapott valamit, megállna az élet.
2023. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 milyen tüneteid voltak?
2023. jan. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!