Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mik azok a külső, és...

Lányok, mik azok a külső, és belső tulajdonságok amiket szerettek, és amiket nem szerettek egy férfiban?

Figyelt kérdés
Soroljatok fel minél többet.

2023. jan. 12. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem ha vicces és nem szőrös a feneke.
2023. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Külső az mikor meghallom a v8 audi turbós hangját.

Belső az mikor hazavisz a villájába és beleülhetek mindenébe ami csak van.

28L

2023. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Jó:

Humor, intelligencia, közös érdeklődési kör, kreatívitás, jószívűség, őszinteség, hűség.

Átlagos testalkat, szép szem, kellemesen kócos haj, arcszőrzet.


Nem jó:

Beképzeltség, túlzott extrovertáltság, felületesség, tahóság, kétszínűség, hűtlenség, kivagyiság, hazugság.

Lenyalt haj, kopaszság, túlsúly, vagy ha ijesztően túl izmos

2023. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Azt nem szeretem, ha nem keres rá egy kérdésre, mielőtt felteszi azt.
2023. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem ha túl sokat fingik.
2023. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Külső:

Alkatilag 2 dolgot nem szeretek, a "macis" alkatot (vagy ami annál is több), és az extremitásokat (túl izmos/vékony). Volt már nagyon vékony barátom, meg nagyon sportos alkatú is, de átlagos pasi is fogott már meg.

Ha más külső tulajdonságot kéne megnevezni, nem igazán tudnék. Lényeg hogy legyen (kinézetre) szimpatikus, tetsszen számomra az összkép, annó pl mondtam hogy nekem nem tetszenek a kopaszok, hát olyan plátói szerelem lett belőle egy kopasz iránt, hogy ma is bebizsergek. Messze nem várok el tökéletességet, de még csak nem is kell hogy "tipikus jópasi" legyen, csak valami fogjon meg benne, valami indítson el bennem érzéseket.


Belső:

Valahol ez is olyan mint az előző. Egy-két kivétellel nem tudom megmondani hogy "ha ilyen az jó, ha olyan az rossz", mert nem ennyire fekete-fehér a dolog. Hozzám illjen (van ilyen szó? xd) és velem legyen kompatibilis, ne az előzetes elvárásaimmal.

2023. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha már kategorizálni kell régen rossz, az összkép a lényeg mindig.
2023. jan. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A túl világos szemeket ki nem állhatom
2023. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre annyi, hogy legyen ápolt, nálam magasabb, illetve ne legyen túl vékony, vagy épp túl izmos se. Az igénytelenséget, macis alkatot én sem bírom.


Belső tulajdonságokat nézve, olyanokat mondanék, mint kedvesség, jó hallgatóság és kommunikációs készség, türelem, remek humor, őszinteség, hűség, megbízhatóság, és törődés, elfogadás.

Amit viszont nem szeretek: bunkóság, tiszteletlenség, túlzott arrogancia, hűtlenség, kétszínűség, hazudozás, játszmázás, (bocsi, de) "papucsság". Egyik közeli rokon férje ilyen, és.. nem. Borzasztóan alárendeli magát a feleségének, és már szinte a személyisége is eldeformálódott emiatt.

2023. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!