Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha felnőtt nőként...

Normális, ha felnőtt nőként (32 éves vagyok) két plüssállattal alszom éjjelente?

Figyelt kérdés
Összesen 8 plüssállatom van, amikhez nagyon kötődöm, körforgásszerűen egyszerre kettővel alszom. Nem játszom velük vagy ilyesmi, de mindig jólesik és megnyugtató őket ölelni, mikor elalszom. 8 éve költöztem a tengerentúlra (USA) és sokszor a szorongásomon is segít az, hogy velük alhatok.

2023. jan. 15. 06:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%
Semmi gond, azt csinálsz amit akarsz. De akkor az se zavarjon ha mások kiröhögnek.
2023. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

A gyerek énje kicsit mindenkiben megmarad. Én is szeretek legozni 45 évesen.

Ettől még van családom, feleségem meg gyerekek is.

2023. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
#5 Annyira utálom ezt a dumát. Ti hímek azért gondoljátok, hogy a nők minden problémájára egy kiadós b@szás lenne a megoldás, mert ez valójában rátok jellemző. Ti vagytok ennyire egyszerűek és igénytelenek.
2023. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Én macskával szerettem aludni.
2023. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
13-nak igaza van! Kedves 5-ös, hidd el, kb. minden nő találna magának csak dugásra pasit, ha épp arra lenne igénye!
2023. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
19%

13… általánosítasz…


Nem minden pasi gondolkodik így.


Egy kiadós azért így négy év után kicsit javítana a hangulatomon.


Remélem, ez még nem bűn, és ezzel nem lettem egy perverz agyatlan állat a szemedben.


Nézd csak meg, hány olyan harmincas és negyvenes nő van, aki a falat kaparja, ha csak egy pár hétig kell kibírja szex nélkül.


A pasasok jelentős része azért nem kattan meg, ha nincs… sokuk hozzászokott fiatal korában, amikor a korabeliek az idősebb, egzisztenciás palikért tepertek.


A hajón, ahol össze voltunk zárva, látszott csak igazán, mennyire megy a képmutatás, a nők felől, hogy neem, ők nem kurvulnak, mint a másik nem, aztán röhögsz a végén az egész színjátékon, amikor a jeggyűrűjét nekem mutogató mélyenhívő csaj visít éjjelente a szeretőjével, hogy beleremeg a compartment. Meg az “én hűséges vagyok az otthoni párommal” című vicc, amikor az első bulin térdel.

Ugyanezek a gólyabálok, az aranyásók, és a “férfiakat” általánosan dorongoló erkölcs-csőszök.


Mint Te.


És igen, egy jó dugás az bizony egy jó dugás, mínusz a te képmutató stílusod.


Puszi.

2023. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. Nincsen ezzel semmi baj.
2023. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Többen vannak így, mint hinnéd. Nem nagy dolog különben.
2023. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%

A 16-oshoz / ami egy frappáns és jó hozzászólás/, egy kis kiegészítés.

Volt egy barátnőm,aki állandóan templomi kórusokban énekelt,hetente gyónt, a szexet pedig házasságkötés utáni dolognak tartotta...

Aztán egyszer, egy kiránduláson,ahol nem vette észre,hogy más is van a hálóteremben,olyan szexet rendezett egy szeminaristával,hogy ihaj.

" Ba..ál, éget a p...ám" ezt mondogatta a kispapnak,aki tett róla,hogy a tűz csillapodjon.

Akik ezt hallottuk, megdöbbent mindenki ...Ugye a nagy erkölcs,ahogyan a 16-os is írja.

Egyébként még nincs férje,42 évesen sem, dehát..azt hiszem, nem kapargatja a falat,nem az jön le róla.

2023. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

#16 "általánosítasz…" - jaja, bocs, nem írtam oda, hogy tisztelet a kivételnek.


"Egy kiadós azért így négy év után kicsit javítana a hangulatomon. Remélem, ez még nem bűn, és ezzel nem lettem egy perverz agyatlan állat a szemedben."


Ez nem bűn. Viszont a nők valós problémáit hitelteleníteni, lesöpörni és elintézni annyival, hogy csak egy baszás kell neki, az az.


"Nézd csak meg, hány olyan harmincas és negyvenes nő van, aki a falat kaparja, ha csak egy pár hétig kell kibírja szex nélkül. A pasasok jelentős része azért nem kattan meg, ha nincs…"


Ennek pont az ellenkezőjét látom. Mi nők remekül megvagyunk szex nélkül is (meg el tudjuk intézni akár magunknak is az orgazmust), vagy ahogy már írták, bármikor találunk faszit szexre. Ellenben rengeteg hím nyíg az életben is, itt gyakorin is, meg szinte minden internetes fórumon azért, mert nincs nője. A furgonnal tömegbe hajtó incelekről már ne is beszéljünk...


"A hajón, ahol össze voltunk zárva..." - ja, van két ellenpéldád, remek. Ez le is fedi a világ összes nőjének viselkedését és habitusát.

2023. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!