Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok télen dekorálni?

Szoktatok télen dekorálni?

Figyelt kérdés
Ha vége a karácsonynak szoktatok külön tékies dekorációval díszíteni?
2023. jan. 16. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
45%
Nem. Az ünnepi dekor is kimerül egy darab fagyöngyben.
2023. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi időszak után minden dekorációt leszoktam szedni és ennyi. Nem nagyon szoktam díszíteni. Egyedül a kertben és az udvaron vannak napelemes dekor lámpák amiket tavasztól őszig kint hagyom, aztán ősszel beszedem, kiveszem az akkumulátort amit felszoktam tölteni rendes töltővel, meg az elketronikát és az egész mindenséget kiszoktam tisztítani és úgy teszem el. Tavasszal akkut beleteszem és megy ki szépen. Nálam ennyi a díszítés a karácsonyi időszakon kívül.
2023. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ahhoz képest sok dekorációm van, de minden kint van egész éveben. Lusta vagyok cserélgetni vagy foglalkozni a témával rendszeresen, de amúgy megfigyeltem már magamon, hogy javít a hangulatomon a dekoráció.
2023. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld mindenkinek.

utolsó előtti megkérdezhetem milyen dekorjaid vannak a kertben? Esetleg képet mutatnál? Ha napelemes akkor minek bele az akkumulátor?

2023. jan. 16. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak különleges alkalmakkor szoktam dekorációt készíteni.
2023. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2023. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!