Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most is van valami divat a...

Most is van valami divat a fekete háttérel? Facebookon (egyéb közösségi oldalon) kiknek van fekete borítóképe?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Korábban volt talán valami terrorcselekményre ez a reakció, de az évekkel ezelőtt volt. Most is történt volna valami közösségi kezdeményezés és én nem tudok róla? Vagy szimplán nyomasztó személyiségről lenne szó?
2023. jan. 16. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseim közül jórészt azoknak, akik valakit gyászolnak, egymástól függetlenül.
2023. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

8 éve nem használok közösségi médiát, mert nem látom értelmét. Csak a reklámok, meg népbutítás megy.

Akikre kíváncsi vagyok azokkal amúgy is tartom a kapcsolatot, leginkább viberen.

2023. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boritokep nalam is majdnem fekete, mivel nincs rajta kép és csak dark theme modban latszik
2023. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

"éve nem használok közösségi médiát"


Engedd meg, hogy hagy gratuláljak, egy igazi hős vagy, aki nem megy a tömeggel, bárcsak mi is ilyen profik lehetnénk 🥰🥰😊😊🙏🙏😍

Remélem egyszer én is megvilágosodok 😍😍😍



Na jó, viccet félretéve, ez feltűnési viszketekség.

Semmi más.

2023. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tökéletes, és elnézést ha ellenszenvet váltottam ki belőled.


Nem értem, pedig egyáltalán nem jellemző a feltűnési viszketegség rám.


Talán csak azért lehet, mert egyedül érzem magam és már olyanhoz is hozzászólok amihez semmi közöm.

2023. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok semmilyen, hasonló kezdeményezésről, viszont pár ismerősömnek van jelenleg is sima, fekete borítójuk. Ők, kivétel nélkül, mind gyászolnak.
2023. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!