Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azt mondja az a...

Ha egy lány azt mondja az a baj velem hogy unalmas sótlan alak vagyok, nem lehet velem beszélgetni akkor az a csaj voltaképp érdeklődik utánam?

Figyelt kérdés

mert az hogy unalmas alak vagyok akivel nem lehet beszélgetni egyetlen esetben lehet releváns neki: HA érdeklődik utánam. Egyéb esetben tök 8 kell hogy leygen neki, szóvá se tenné hiszek minek is tenné szóvá..

Én se szólok X kollegának hogy unalmasnak tartom őt, mert magasból leszarom őt, így mindegy hogy unalmas-e....


nem jól gondolkodom?


2023. jan. 17. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

akkor miért releváns neki hogy én (szerinte!!) unalmas vagyok? Hiszen relevásn, ez tagadhatatlan hiszen még szóvá is teszi.



Én nem teszem szóvá hogy mit gondolok pl a munkahelyi büfésről mert leszarom őt, tőlem meg is dögölhet.

2023. jan. 17. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt nyilvánított.
2023. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

És ki kérdezte a véleményét? Én nem.


És miért releváns számára hogy lehet-e velem beszélgetni? Miért HÁT AKAR? hát ha nem akar akkor nem tök8?


Én nem akarok vele. de nem is mondok véleményt se róla, mert a kutya se kérdezte.

2023. jan. 17. 18:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te egész véletlenül nem John Arbuckle vagy? 😃😂
2023. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️ Mindenáron beakarod beszélni magadnak hogy érdekled őt igaz?


Ha tegyük fel elmegyek randizni, és a randi végén megmondom a férfinak hogy bocsi, egy unalmas sótlan alak, ezért nem találkozok vele többet, akkor biztos érdekel engem ez a pasas?


Egyáltalán miért mondanék ilyet valakinek aki érdekel engem? Soha nem mondanám ezt egy férfinak aki tetszik nekem.


Egyszerűen van véleménye.

2023. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Talán azért, mert elmondhatja a véleményét. Mivel neked ez fájó hogy unalmasnak nevezett, ezért fel vagy háborodva.
2023. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Ha tegyük fel elmegyek randizni"


Miért mentél el randizni elárulod? valakio fegyvert tartott a fejedhez? ugyan miért mentél el?


"Mivel neked ez fájó hogy unalmasnak nevezett, "


Magasból leszarom hogy egy műkörmös lu***vnya minek tart, sőt remélem, minél különbözőbbnek tart magától.

2023. jan. 17. 18:50
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Jesszusom.

Amúgy nagyon rosszul gondolod. Igen, emberileg lehet érdekelTed, mint ahogy mások is, de számára nem vagy jó társaság, és ezt el is mondta.

2023. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Ja jól van, legközelebb írd meg előre, hogy egy incel gyökér vagy, akkor mi is le tudunk már előre szarni. 😄
2023. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!